2021 m. pirmoji aplinkosaugos, socialinė ir valdymo ataskaita

CSR-post
Laiškas nuo Generalinio direktoriaus
Nuo 2020 m. pasaulyje tiekimo grandinių atsparumas tapo itin svarbus nuolat besikeičiančioje, dinamiškoje ir tarpusavyje susijusioje aplinkoje, kokia tapo mūsų pramonė. „Viskas nuotoliniu būdu“ sustiprino tvirtų santykių, pasitikėjimo ir tvaraus požiūrio svarbą visose mūsų gyvenimo srityse. ELKO grupė iš „Grow to Succeed” išaugo iki “Grow Smarter“, o dalis mūsų „Growing Smarter“ pro-aktyviai valdo mūsų verslą taip, kad sukurtų tvarią vertę visoms mūsų suinteresuotosioms šalims: klientams, tiekėjams, darbuotojams, akcininkams, valstybei ir bendruomenėms. Turėdamas tai mintyje, didžiuojuosi galėdamas pristatyti pirmąją ELKO grupės ESG ataskaitą.
Pro-aktyvus valdymas prasideda nuo esamos padėties suvokimo, todėl mes surinkome ir pranešėme apie savo iniciatyvas įvairiais aplinkos, socialiniais ir valdymo klausimais. Nors suprantame, kad mūsų įtakos dalis CO2 pėdsakų mūsų tiekimo grandinėje nėra didelė, mes valdome savo produktų ir paslaugų portfelį siekdami užtikrinti, kad visi mūsų tiekėjai ir transporto paslaugų teikėjai laikytųsi vidaus teisės aktų ir geriausios pramonės praktikos, bei dauguma jų artimiausioje ateityje užsibrėžtų tikslą siekti neutralumo klimatui.
Investuojame į savo darbuotojų gerovę, siekdami išlaikyti aukštą įsipareigojimą dirbti iššūkių kupinoje aplinkoje ir užtikrinti jiems galimybę pasiekti savo karjeros tikslus ELKO grupėje. Be to, nuolat vystome savo grupės valdymo praktiką, siekdami užtikrinti įvairovę, skaidrumą ir atskaitomybę visuose savo verslo padaliniuose.
Esu tikras, kad ELKO užima puikią poziciją, leidžiančią išnaudoti galimybes, kurias suteiks ateitis!
Svens Dinsdorfs
ELKO grupės generalinis direktorius
  1. Naujienos
  2. 2021 m. pirmoji aplinkosaugos, socialinė ir valdymo ataskaita