Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

25 metai partnerystės – ELKO ir „Seagate“ istorija

Seagate-ELKO-25 years in partnership
„Seagate“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje laikmenų ir programinės įrangos gamintojų, šiemet švenčianti savo 40-metį. Tai taip pat viena iš pirmųjų įmonių, su kuria „ELKO Group“ pradėjo bendradarbiauti 1994 m., taip tapdama pirmąja įmone, platinančia „Seagate“ kietuosius diskus Baltijos regione.
ELKO grupės komponentų skyriaus vadovas Ilgonis Inspēters bendradarbiauja su „Seagate“ nuo 1995 m.: „Per pastaruosius 25 metus ELKO ir „Seagate“ siejo daug bendro. Pradedant nuo tokių istorinių faktų, kad abi įmonės du kartus pakeitė savo logotipą, o jų vadovai keitėsi penkis kartus, taip pat dėl abipusio augimo plėtojant produktų portfelius, keičiant kainų dinamiką ir paskirstymo regionus. Kartu išgyvenome ekonominės krizės laikotarpius ir tokiais atvejais ilgalaikiai santykiai padeda lengviau rasti sprendimų.“


„Seagate“ plėtojo savo produktų portfelį ir ieškojo vis naujų pardavimo segmentų, tačiau pagrindinė jos veikla visada buvo duomenų saugojimo įrenginiai ir įranga, patvirtinantys jos profesionalumą ir leidę jai tapti šios srities lydere. Tuo metu, kai ELKO pradėjo bendradarbiauti su „Seagate“, rinkoje buvo daugiau nei 100 skirtingų kietųjų diskų gamintojų, tačiau ELKO pasirinko „Seagate“. „Seagate“ yra viena iš trijų rinkoje šiandien likusių žaidėjų. Be to, „Seagate“ šiuo metu yra viena didžiausių ELKO komponentų portfelio gamintojų ir sudaro apie 15 % šio portfelio.
Dabar sunku įsivaizduoti, tačiau prieš 25 metus didžiausias rinkoje esantis kietasis diskas buvo 9 GB talpos, kurio matmenys buvo ~13 cm (~5,25 col.). Palyginimui, šiandien jūs galite lengvai pamesti 4 TB diską kišenėje, tačiau didelė talpa jau yra 16 TB!
Egonas Mednis ELKO grupės prezidentas
Egonas Mednis, ELKO grupės prezidentas, apie pirmuosius partnerystės žingsnius: „Šis bendradarbiavimas tapo įmanomas, kai stambios Vakarų kompanijos pradėjo domėtis Baltijos regionu. Būdama aktyvi įmonė, ELKO tuo metu išsiskyrė, kai pradėjome plėstis už Latvijos sienų. Mes gana drąsiai kreipėmės į „Seagate“, todėl „Seagate“ tapo viena pagrindinių partnerių. „Seagate“ platinimo kanalai augo geografiškai plečiantis ELKO. Dabar sunku įsivaizduoti, tačiau prieš 25 metus didžiausias rinkoje esantis kietasis diskas buvo 9 GB talpos, kurio matmenys buvo ~13 cm (~5,25 col.). Palyginimui, šiandien jūs galite lengvai pamesti 4 TB diską kišenėje, tačiau didelė talpa jau yra 16 TB! Galime išdidžiai pasakyti, kad „Seagate“ buvo viena pagrindinių ELKO partnerių nuo pat įkūrimo ir mes esame pagerbti dėl pasitikėjimo, kurį jie mums išreiškė.“
Alexander Malinin, „Seagate“ Rusijos ir FSU šalių vyriausiasis pardavimų vadovas: „ELKO grupė yra strateginis ir ilgalaikis „Seagate“ partneris. Vertiname visas pastangas, skirtas investuoti į sandėliavimo verslo plėtrą ELKO priklausančiose rinkose, glaudų bendradarbiavimą įvairiais lygmenimis ir gilų ELKO komandos dalyvavimą. Per pastaruosius 25 metus didelę sėkmės dalį sudarė labai panaši rinkos dinamikos ir augančių tendencijų vizija. Didžiuojamės, kad galime jausti aistrą bendradarbiaudami, atrasti naujas galimybes ir sinergiją. Išgyvenome keletą svarbių etapų ir per ateinančius metus padarysime dar daugiau. Linkime ELKO komandai visko geriausio!“


Tiek Inspēters, tiek „ELKO Group“ vyresnioji produktų vadovė Irina Pavlova, kuri su „Seagate“ dirba nuo 2014 m., atkreipia dėmesį: „Seagate“ galima vadinti procesų įmone – jos verslo procesai yra gerai organizuoti ir lengvai išmokstami visų. Tai stabilus ir nuspėjamas partneris, su kuriuo galima dirbti ir kuriuo galima pasikliauti, o tai labai svarbu paskirstymo pramonėje. Tarp šių dviejų įmonių yra labai gera sinergija ir mes didžiuojamės, kad švenčiame tokią pasitikėjimo ir ilgalaikės partnerystės sukaktį.“
Ilgonis_Irina_ELKO_Seagate25
Apie Seagate
„Seagate“ kuria duomenų sferą ir padeda maksimaliai išnaudoti žmonijos potencialą, pasitelkdama modernius pasaulinio lygio, tikslumo inžinerijos būdu sukurtus duomenų valdymo sprendimus, daugiausia dėmesio skirdama tvarioms partnerystėms. Sužinokite daugiau svetainėje www.seagate.com.

Apie „ELKO Group“
„ELKO Group“ yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos gaminių bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Įmonė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integruotojų ir įvairių sektorių įmonėms daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1768 mln. USD (1497 mln. EUR).
  1. Naujienos
  2. 25 metai partnerystės – ELKO ir „Seagate“ istorija