Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

Anker plečia platinimo sritis. Nuo šiol galite rasti jau ir Baltijos šalyse

Anker-distributor_ELKO_Gandalf
ELKO tapo oficialiu Anker Innovations platintoju Baltijos šalyse. Anker Innovations yra pasaulinė įkrovimo technologijų ir išmaniųjų įrenginių lyderė.
Baltijos šalių rinkoje siūlomi keturi prekių ženklai: Anker (įkrovimo technologija), Soundcore (garsiakalbiai ir ausinės), EUFY (robotiniai dulkių siurbliai ir apsaugos kameros) ir NEBULA (nešiojamas kinas).

Anker Innovations yra vienas iš pirmaujančių bei patikimiausių plataus vartojimo elektronikos prekių ženklų Amerikoje, taip pat puikiai žinomas ir mums. Turime sėkmingą platinimo patirtį Slovėnijoje ir Šiaurės šalyse.

Didmeninius produktus bus galima įsigyti jau nuo birželio mėn.
Anker-Innovations-logo
Apie Anker Innovations Ltd.

Anker Innovations Ltd. yra pasaulinė įkrovimo technologijų lyderė ir novatoriškų prietaisų kūrėja. Susidedanti iš penkių prekės ženklų: Anker, Eufy, Nebula, Roav ir Soundcore. Daugiau informacijos apie Anker Innovations, jos prekės ženklus ir produktus galite rasti svetainėje www.anker.com.
  1. Naujienos
  2. Anker plečia platinimo sritis. Nuo šiol galite rasti jau ir Baltijos šalyse