Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

Apdovanota „ASUS ROG Strix SCAR“ serija – kiekvieno kompiuterinių žaidimų fano svajonė

ASUS_web
Nepriekaištingas partneris kompiuterinių žaidimų fanams – būtent toks yra „ASUS ROG Strix SCAR“ serijos kompiuteris. Rinkoje ši serija pasirodė visai neseniai, tačiau jau buvo apdovanota keliais pasaulyje pripažintais dizaino apdovanojimais - „Red Dot Award 2018“, 2018 m. IF Pasaulinio dizaino apdovanojimu ir „Taiwan Excellence 2017“. Sparta, išvaizda ir ekrano kokybė – tai savybės, kurios šiuos kompiuterius paverčia žaidimų fanų pasirinkimu numeris vienas!
„ASUS ROG Strix SCAR“ serijos kompiuterių modeliai GL503 ir GL703 turi „Windows 10“ operacinę sistemą, „Intel® Core™“ i5 / i7 procesorių, „NVIDIA® GeForce® GTX 10“, serijos grafiką ir IPS lygio ekraną. Platskato technologija užtikrina ryškų ir koncentruotą vaizdą tiksliai atspindint spalvas. GL503 modelio svoris yra tik 2,6 kg, dėl ko patogu ir paprasta nešioti. Taip pat abu modeliai pasižymi ypatinga ir tik šiai serijai sukurta aušinimo sistema, kad net ilgesnį laiką naudojant kompiuteris neprarastų spartos – ventiliatoriaus veikimas kontroliuojamas automatiškai, išlaikant atitinkamą temperatūrą. Taip pat yra ypatinga apsauga nuo dulkių.

„ASUS ROG Strix SCAR“ serijos kompiuteriai turi naują klaviatūrą su „Aura Sync“ funkcija. Ji turi keturis pagrindinius klavišus, kurie žaidžiant kompiuterinius žaidimus leidžia lengviau atlikti įvairius veiksmus. Taip pat klaviatūros kūrėjai ypatingą dėmesį atkreipė į ergonomiką.

„ASUS ROG Strix GL703“ modelis turi 32 GB dvigubą kanalą DDR4 SDRAM, kuris užtikrina galimybę vienu metu žiūrėti vaizdo medžiagą, žaisti žaidimus ir ieškotis informacijos internete nepablogėjus nei vieno šio veiksmo kokybei. Jeigu reikia padidinti kompiuterio atminties talpą, tai atlikti išties labai paprasta – nuimamas skydelis kompiuterio apačioje pritvirtintas tik vienu varžtu, dėl ko galima greitai ir be didesnių pastangų atlikti reikiamus veiksmus.

„ASUS ROG Strix SCAR“ serijos kompiuteriai geba užtikrinti nepriekaištingą garsą ir prisitaiko prie realaus laiko instaliacijų kompiuteriniame žaidime. Tokiu būdu bet kokio žanro kompiuterinių žaidimų patirtis bus nepakartojama. Septynių spalvų šviesas galima sinchronizuoti įvairiems ASUS produktams– pelei, ausinėms ir kitiems elementams – suderinant juos su kompiuteriu.
  1. naujienos
  2. Apdovanota „ASUS ROG Strix SCAR“ serija – kiekvieno kompiuterinių žaidimų fano svajonė