Aplinkosaugos, socialinės ir valdymo pažangos ataskaita (ASV) 2022

CSR-post
Generalinio direktoriaus žodis
Praėjusiais metais mus supantis pasaulis buvo nepaprastai neramus tiek ekonominiu, tiek ypatingai geopolitiniu požiūriu. Vertinant „ELKO Group“ geografinę aprėptį, tai buvo išbandymų metas, parodantis atsparumą ir gebėjimą plaukti audringais vandenimis. Džiaugiamės, kad mūsų kolegos Ukrainoje laikosi gerai, o verslas, nepaisant karo šalyje, atnaujino visas operacijas. Žmonės nuoširdžiai siūlė pagalbą bei padėjo apgyvendinti dalį „ELKO“ grupės darbuotojų ukrainiečių su šeimomis.

Nors pirmąja ataskaita, paskelbta maždaug prieš metus, tik informavome apie ASV taikymą mūsų įmonėje, per metus nuėjome ilgą kelią iš esmės suprasdami ir susikoncentruodami į iniciatyvas, skirtas tobulinti kiekvieną ASV aspektą, tuo pat metu sprendžiant kasdienius verslo iššūkius.

Šiais metais į ataskaitą įtraukėme beveik visas ELKO Group įmones.Tačiau paaiškėjo, kad informacijos surinkimas įmonės viduje kelia iššūkių. Taip pat išryškėjo rinkų skirtumai, susiję su ASV svarbos pripažinimu ir pramonės pasirengimu teikti reikiamus duomenis. Tokia situacija suteikė mums kokybinių įžvalgų tolimesniems darbams, susijusiems su ataskaitų tarp kompanijų teikimo procesų tobulinimais.

Mes sukūrėme savo pačių vidinę vertinimo sistemą partneriams, todėl galime aiškiau vertinti mūsų produktų asortimente esančių gaminių tvarumą. Didžiuojamės, kad dauguma mūsų pajamų gaunama iš pirmaujančių pasaulio tiekėjų, kurie iš esmės ėmėsi ASV klausimų ir intensyviai dirba bandydami pasiekti klimato neutralumo tikslų. Norėdami įsitikinti, jog laikomės tos pačios pozicijos su savo tiekėjais dėl verslo vykdymo aspektų tvarumo atžvilgiu, mes taip pat sukūrėme tiekėjų elgesio kodeksą.

Vis daugiau partnerių pradeda teikti su žiedine ekonomika susijusias iniciatyvas. Tai sveikintinas žingsnis ir mes džiaugiamės galėdami prie to prisidėti.

Geopolitinis nestabilumas labai apsunkino tarptautinę prekybą, todėl mes investavome siekdami reikšmingai padidinti atitikties rinkoms galimybes atsižvelgiant į vis griežtėjančius reikalavimus ir ribojimus.

Sąmoningumas neabejotinai sukelia ir iššūkių, kurie aiškėja analizuojant duomenis, pavyzdžiui, lyčių lygybės įmonės valdyme klausimas. Esame atviri, todėl vis daugiau dėmesio skiriame keliamiems klausimams, siekdami sklandžiai žengti į ateitį.

Esu tikras, kad pranešime pabrėžiamos ateities iniciatyvos padės ELKO Group tapti aplinkai draugiška, socialiai atsakinga ir geriau valdoma kompanija. Kelias į tvarumą yra maratonas, o ne sprintas, todėl džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad esame teisingame kelyje!“
  1. Naujienos
  2. Aplinkosaugos, socialinės ir valdymo pažangos ataskaita (ASV) 2022