Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

Aukštos kokybės IMOU vaizdo stebėjimo sprendimai namams

IMOU_web
Šiuo metu vaizdo stebėjimo sistemos yra naudojamos ne tik viešajame, bet ir privačiame sektoriuje, įdiegiant saugos kameras namuose ir apartamentuose. Ženklas IMOU, sukurtas DAHUA, yra vienas didžiausių saugos sprendimų gamintojų, kuris pritaikė saugos sprendimus privačiam sektoriui. Keletas jų yra nurodyti žemiau.
Lauko ir vidaus kameros
LOOC

LOOC kamera yra pritaikyta lauko ir vidaus naudojimui, nes yra atspari drėgmei (IP65). Tai aukštos kokybės vaizdo kamera 1080P Full HD, kurioje integruoti mikrofonas ir garsiakalbis. Kamera turi dvipusį garsą, kuris leidžia perduoti garsą iš telefono į kamerą. LOOC kamera gali būti prijungta prie išmaniojo telefono, kad gautumėte garsinį pranešimą aptikus judesį.

Kameroje įdiegtas PIR sensorius, kuris sumažina klaidingų aliarmų skaičių, ir gali būti reguliuojamas, siekiant išvengti klaidingų aliarmų, kuriuos gali sukelti gyvūnai. Kameroje yra integruota garsinė sirena, judesiui jautrus prožektorius bei naktinio matymo režimas su ypač jautriu sensoriumi, kuris leidžia stebėti nutolusius objektus iki 10 metrų.

Kamera užtikrina aukštą vaizdo kokybę namuose ir lauke.
Capture2
IMOU kameros yra aukštos kokybės priedas produktų asortimente. Kameros pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, todėl yra geriausias pasirinkimas.
Ainis Čiževskis ELKO produkto vadovas
Vidaus kameros
Capture_lt
Ranger Pro Z, Ranger 1080P ir CUE 1080P
IMOU sukūrė Ranger Pro Z, Ranger 1080P ir CUE 1080P vidaus kameras, kurios pasižymi aukštos kokybės vaizdu 1080P ir galimybe stebėti didelį plotą aplink. The Ranger Pro Z ir Ranger 1080P turi 0 ~ 355° horizontalų posūkio kampą ir 0° ~ 90° vertikalų posūkio kampą, o CUE 1080P turi 137° horizontalų matymo kampą.

Visose 3-ose kamerose yra įdiegtas naktinio vaizdo režimas, dvipusis garsas, taip pat yra galimybė prisijungti prie išmaniojo telefono bei gauti judesio pranešimus.
Capture
The Ranger Pro Z kamera gali automatiškai fokusuoti judančius subjektus ar žmones ir optiškai priartinti 3 kartus. Kameroje integruotas 2 dažnių garsas 2.4 Ghz ir WiFi palaikymas 5Ghz, kuris užtikrina stabilų ir greitą bevielį ryšį.
IMOU kameros, apjungiančios aukštą produkto kokybę už prieinamą kainą, puikiai tinka namų ir apartamentų apsaugai. Šios kameros pasižymi plačiu modernių funkcijų spektru, todėl rinkoje yra labai paklausios.
  1. naujienos
  2. Aukštos kokybės IMOU vaizdo stebėjimo sprendimai namams