Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

Axis produktai daro kasdienį gyvenimą saugesniu ir paprastesniu

Axis_banner_web
Vaizdo stebėjimo sistemos yra svarbi viešų vietų ir erdvių infrastruktūros dalis, todėl labai svarbu, kad sistema būtų paprasta naudoti, lengvai montuojama ir prižiūrima. Axis produktai užtikrina aukščiausią sistemos saugumo lygį ir yra ypač tinkami viešų erdvių stebėjimui. ELKO produktų krepšelis pasipildė naujais Axis vaizdo stebėjimo produktais ir siūlo klientams dar platesnį aukštos klasės vaizdo stebėjimo produktų ir paslaugų asortimentą.
AXIS Q6215-LE PTZ tinklinė kamera
Naujasis Axis PTZ kamerų flagmanas – Axis Q6215-LE HDTV 1080p raiškos tinklinė kamera, galinti veikti ypač ekstremaliomis aplinkos sąlygomis. Kameros konstrukcija ir mechanizmas pritaikyti temperatūrų diapazonui nuo -50 iki +50 laipsnių, vėjo stiprumui iki 245 km/h, integruotas valytuvas efektyviai nuvalo kameros stiklą net esant smarkiam lietui ar sniegui.


Unikali korpuso konstrukcija leidžia kamerą tvirtinti įvairiose padėtyse (vertikaliai aukštyn arba vertikaliai žemyn), o ypač jautrus vaizdo sensorius, 30-ies kartų optinis priartinimas ir galingas integruotas IR šviesos šaltinis leidžia stebėti ir identifikuoti nutolusius objektus esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms. Kaip ir visos Axis Q serijos kameros, Q6215-LE turi integruotą Axis Guard suite vaizdo analitiką ir gali veikti su 3-ių šalių analitikos aplikacijomis.
Šios savybės daro Axis Q6215-LE idealia kamera kritinės infrastruktūros (jūrų ir oro uostų, greitkelių, geležinkelių, ypač saugomi objektų) stebėjimui, kur taikomi ypač aukšti reikalavimai įrangos kokybei, patikimumui ir saugumui.
Vitaly Stepancov ELKO Produkto vadovas
AXIS P1445-LE-3 License Plate Verifier Kit
sharing-45019-1200x630
AXIS P1445-LE-3 License Plate Verifier Kit – tai kamera su instaliuota Axis License Plate Verifier aplikacija. Ši aplikacija, veikianti pačioje kameroje, analizuoja kameros matomą vaizdą ir nuskaito automobilių valstybinius numerius. Nuskaityti numeriai gali būti gretinami su kameroje suvestais numerių sąrašais ir, priklausomai nuo nustatymų, valdyti kameros rėlinį išėjimą, kuris gali būti prijungtas prie valdomo užtvaro, automatinių garažo vartų ar kitų įrenginių.


Vitaly Stepancov prideda: „Su Axis P1145-LE-3 License Plate Verifier Kit galima riboti automobilių įvažiavimą į privačias aikšteles, kiemus ar automobilių parkavimo patalpas. Šiai sistemai nereikalingas papildomas kompiuteris ar kiti įrenginiai, ji gali veikti autonomiškai.“ AXIS P1445-LE turi integruotą IR šviesos šaltinį ir valdomą keičiamo židinio nuotolio objektyvą, todėl gali patikimai atpažinti automobilių, judančių iki 30 km/h greičiu, valstybinius numerius vienoje eismo juostoje.
AXIS T834 Wireless I/O Series
Dėka bevielės jungties I/O (Z-Wave Plus® standard) ir AXIS M5065 tinklinės kameros, AXIS T834 Wireless I/O series leidžia prijungti tinklinę kamerą be papildomų kabelių.

Įrenginiai yra lengvai sinchronizuojami kontroleriu, todėl montavimo kaina yra nedidelė, o prireikus, techninės įrangos nustatymai gali būti lengvai pakeičiami.

AXIS T834 Wireless I/O Series priedai gali tapti išmaniųjų namų sprendimu, nes teikia ne tik vaizdo stebėjimo, bet ir kambarių apsaugos bei prijungtų elektros prietaisų kontrolę.
Priedai:
small_pics
• AXIS T8341 PIR motion sensor
• AXIS T8342 door/window sensor
• AXIS T8343 alarm button
• AXIS T8344 on/off switch
Švedijos kompanija Axis Communications, įkurta 1984, bendradarbiauja su ELKO Group daugiau kaip 18 metų. Įmonė gamina produktus, kurie yra tinkami viešose erdvėse, o taip pat siūlo vaizdo ir garso sistemas bei saugumą.
  1. naujienos
  2. Axis produktai daro kasdienį gyvenimą saugesniu ir paprastesniu