Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

CONTEXT apklausoje „ChannelWatch“ įmonė „ELKO Group“ buvo nominuota konkurse „Metų IT platintojas 2021“

Context-2021
Jmonė „ELKO Group“ buvo nominuota kartu su apklausa „ChannelWatch“ CONTEX rengiamo konkurso „Metų IT platintojas 2021“ geriausio mažmeninio IT platintojo Baltijos ir Šiaurės šalyse bei geriausio pridėtinę vertę kuriančio IT platintojo Baltijos šalyse kategorijose.
CONTEXT atliekama apklausa „ChannelWatch“ yra viena didžiausių pasaulyje internetinių IT prekybos tarpininkų apklausų, kurioje kiekvienais metais dalyvauja daugiau nei 7 000 prekybos tarpininkų, suteikiančių esminių įžvalgų apie ketinimus pirkti ir sprendimus, taip pat verslo problemas ir pramonės tendencijas, su kuriomis susiduria šios srities bendruomenė. Dalyvaudami šioje apklausoje prekybos tarpininkai apdovanojimui „Metų IT platintojas“ kiekvienoje šalyje nominuoja platintojus, su kuriais dirba.

Pandemija reikšmingai paveikė IT platinimo rinkos dinamiką ir toliau daro didelę įtaką šių ir ateinančių metų IT pardavimams. Remiantis CONTEXT rinkos tyrimų duomenimis, artėjant 2022 m. IT rinkai įtakos turės daugybė veiksnių, įskaitant IT pirkėjų – galutinių vartotojų ir verslo įmonių – susirūpinimą aplinkosauga ir didžiulį Europos Sąjungos 1,8 trilijono eurų Ekonomikos gaivinimo fondą, kurio didžioji dalis bus išleista skaitmenizacijai.

Nors Europos IT platintojai 2021 m. ir toliau sėkmingai veikė, tiekimo trūkumai kėlė tam tikrą susirūpinimą ir sulėtino augimą. Vis dėlto IT platinimo našumas išliko aukštas, o tai rodo didžiulę IT pažangą panaudojant vyriausybės lėšas ir nuolatinę tradicinių IT kategorijų bei novatoriškų paslaugų teikimo būdų, ypač taikant debesijos ir hibridinius sprendimus, sėkmę.

Nuolat kintančios rinkos fone prekybos tarpininkų buvo paprašyta įvertinti savo esminių paslaugų sričių IT platintojus. Taigi labai džiaugiamės galėdami pristatyti šių kategorijų nugalėtojus:
 • Metų IT platintojas
 • Geriausias pridėtinę vertę kuriantis IT platintojas
 • Geriausias klientus aptarnaujantis IT platintojas
 • Geriausias inovatyviųjų IT platintojas
 • Geriausias logistikos IT platintojas
 • Geriausias mažmeninis IT platintojas
 • Geriausias debesijos IT platintojas
 • Geriausias garso ir vaizdo IT platintojas
 • Geriausias unifikuotos komunikacijos IT platintojas
 • Geriausias kibernetinio saugumo IT platintojas
Būti apdovanotiems tais metais, kai rinka patyrė tiekimo grandinės žlugimą ir trūkumą, reiškia labai daug. Itin svarbūs yra ilgalaikiai santykiai su gamintojais, logistikos partneriais ir prekybos tarpininkais. Didėjant konkurencijai dėl apimčių ir pristatymų yra svarbus mastas. Be to, esame įpratę dirbti kintančiomis ir nestabiliomis sąlygomis.
Svensas Dinsdorfsas ELKO group vadovas
Howardas Daviesas, CONTEXT generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų, pasakė:

„Artimiausiomis savaitėmis CONTEXT paskelbs svarbias „ChannelWatch“ apklausos įžvalgas, išryškins IT platinimo rinkos tendencijas ir skatins geriau suprasti prekybos tarpininkų santykius tiek su platintojais, tiek su pardavėjais.

Apie CONTEXT
CONTEXT rinkos tyrimų duomenys, verslo ir galimybių analizės suteikia klientams galimybę optimizuoti veiklą ir padidinti rytojaus pajamas. Turėdama daugiau nei 35 metų pramonės partnerystės ir didelių duomenų rinkinių ataskaitų teikimo patirtį, įmonė CONTEXT atlieka visų vertės grandinės taškų analizę ir suteikia klientams veiksmingų įžvalgų, pagrįstų konkrečiais duomenimis ir giliu klientų poreikių supratimu. „Great Place to Work®“ pripažino CONTEXT kaip vieną geriausių Jungtinės Karalystės darbdavių. CONTEXT būstinė yra Londone, o visame pasaulyje dirba daugiau nei 300 darbuotojų.
 1. Naujienos
 2. CONTEXT apklausoje „ChannelWatch“ įmonė „ELKO Group“ buvo nominuota konkurse „Metų IT platintojas 2021“