Didelė paklausa robotams siurbliams tęsiasi. ELKO plečia savo asortimentą ir pradeda Viomi distribuciją.

viomi_robot vacuum cleaners_wholesale_distribution_ELKO
Vienais iš populiariausių produktų pandemijos metu tapo dulkių siurbliai, ypač robotai. Siekdama aprūpinti rinką technologiškai novatoriškais produktais, ELKO pasirašė sutartį ir tapo oficialiu Viomi robotų ir akumuliatorinių dulkių siurblių bei oro valytuvų distributoriumi Skandinavijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje ir Baltijos šalyse.
Viomi Technology yra pirmaujanti IoT @ Home technologijų kompanija, kurios inovacijos skirtos įvairių vartotojų poreikių patenkinimui ir aktualių problemų sprendimui. Naujausi Viomi produktai yra skirti paviršių sterilizavimui ir oro valymui nuo taršos bei mikroorganizmų, o tai aktualu ne tik alergiškiems žmonėms, bet ir visiems šiandien.

„Viomi atsidavusi išmaniųjų prietaisų projektavimui ir gamybai. Mes tikime, kad mūsų ateities namai ilgainiui taps daiktų interneto namais (angl. IoT home)“, - teigia Viomi Užsienio departamento generalinis direktorius Tommy Zhang. - „Augant ir plečiantis mums reikia ekspertų tokių kaip ELKO Group, kad atneštume sveiką ir išmanų gyvenimą į vietines rinkas“.
Robotų bestseleriai
Šluostymas, šlavimas ir siurbimas jau tapo robotų dulkių siurblių 3 viename standartu. Be to, Viomi pristatė UV sterilizavimo sistemą (Viomi Alpha UV (S9) modeliuose), kuri veiksmingai naikina 99,99% penkių rūšių bakterijų ir valo daug giliau nei tradiciškas valymas rankomis.

Naujausiame Viomi robote siurblyje sumontuota automatinė nešvarumų šalinimo sistema, užtikrinanti įspūdingą trisdešimties dienų laisvų rankų valymą išvengiant antrinės taršos prisiliečiant ir įkvėpiant, o tai ypač svarbu tiems, kurie kenčia nuo alergijos dulkių erkėms.

„Robotai dulkių siurbliai yra absoliutus bestseleris mūsų plataus vartojimo elektronikos segmente. Pasaulinės rinkos tyrimų bendrovės prognozuoja, kad jų augimas nesustos bent artimiausius kelerius metus. Dėl naujų funkcijų, atitinkančių vartotojų poreikius, Viomi produktai tampa labai konkurencingais ir geidžiamais mūsų klientų “, - pastebi Baiba Indane, ELKO Group firminių prekės ženklų padalinio vadovė.
Nauja tendencija - oro valytuvai
Dėl Covid-19 žmonės daugiau dėmesio skiria oro kokybei. Kai pakankamas vėdinimas lauko oru nepakankamas arba esant didelei oro taršai, nešiojami oro valytuvai (grynintojai) gali būti ypač naudingi. Oro valymas ir filtravimas gali padėti sumažinti ore esančių teršalų, įskaitant daleles, kuriose yra virusų ir bakterijų kiekį.

Viomi Smart Air Purifier Pro (UV) gali padengti iki 60 m2 plotą, efektyviai pašalinti metanolį ir dūmus, LED-UV sterilizavimas naikina mikrobus ir virusus, pagerina dezinfekcijos efektyvumą ir turi uodų naikinimo funkciją.

Visi Viomi produktai yra suderinami su “Mi home”.
Viomi-logo
Apie Viomi Technology

Viomi sukūrė unikalią IoT@Home platformą, susidedančią iš naujoviškų IoT išmaniųjų namų produktų ekosistemos kartu su papildančių vartojimo prekių ir pridėtinės vertės verslais, paplitusią daugiau nei 60 šalių/regionų.

www.viomi.com
  1. Naujienos
  2. Didelė paklausa robotams siurbliams tęsiasi. ELKO plečia savo asortimentą ir pradeda Viomi distribuciją.