E-paspirtukų segmentas auga; „ELKO“ platins elektrinius paspirtukus „NAVEE“

Navee-e-scooter-S65-wholesale-distribution
Palaikydama trumpų atstumų pervežimo produktų paklausą, „ELKO“ grupė tapo oficialiu platintoju ir pirmąja Šiaurės šalyse, Baltijos šalyse, Slovėnijoje ir Ukrainoje pristačiusi „NAVEE TECH“ e-paspirtukus.
„Xiaomi Ecological Chain“ partneris „NAVEE“ yra pasirengęs užkariauti Šiaurės Europos, taip pat Ukrainos ir Slovėnijos rinkas su aukštos kokybės ir puikaus kainos ir kokybės santykio elektriniais paspirtukais, atitinkančiais visus vietinius baterijomis varomų dviračių reglamentus. „ELKO“ grupė tapo pirmuoju įgaliotuoju platintoju Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Slovėnijoje, Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje.

„Mūsų atstovaujamose rinkose sąlygos „NAVEE“ yra labai palankios. Visi matome, kad miestai bando prisitaikyti prie mikromobilumo tendencijos, kurią lemia aplinkosauginis sąmoningumas ir tai, kad dviratės priemonės yra judrios, patikimos ir prieinamos. „NAVEE“ su puikios kokybės paspirtukais leis vartotojams greitai ir efektyviai atlikti trumpas keliones“, – sako Baiba Indanė, „ELKO“ grupės firminio padalinio vadovė.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „ELKO“ grupe. Bendradarbiavimas suteiks konkurencingų ir patrauklių „NAVEE“ ir „ELKO“ produktų bei geresnių paslaugų vartotojams Šiaurės šalyse, Baltijos šalyse, Slovėnijoje ir Ukrainoje“, – sako „NAVEE“ viceprezidentas Bryanas Bai.

Pirmųjų pristatymų laukiama rugsėjį, jie apims „NAVEE N40, N65 ir S65“ modelius. Su pažangiausiu „NAVEE S65“ modeliu vartotojas gali patogiai nuvažiuoti iki 65 km įvairiomis kelio sąlygomis dėl galingo 500 W variklio su reduktoriumi ir dvigubos pakabos sistemos.

„NAVEE TECH“ turi profesionalią dizaino bei tyrimų ir plėtros komandą, turinčią didelę patirtį mikromobilumo srityje, neapsiribojant e-paspirtukais. Liepos mėnesį Vokietijoje vykusioje parodoje „EUROBIKE 2022“ „NAVEE“ pristatė savo pirmąjį e-dviratį, pabrėždama elektroninio mobilumo tendencijas ir ateitį.
Navee-logo
Apie „NAVEE TECH“

„NAVEE TECH“, įkurta 2020 m., yra novatoriška įmonė, kurios specializacija yra elektroninių paspirtukų ir e-dviračių tyrimai ir plėtra, gamyba ir platinimas. „NAVEE“ yra įsipareigojusi teikti automobilius su naujausiomis inovacijomis ir technologijomis pasauliniams klientams, o mikromobilumą padaryti išmanesnį, malonesnį ir patogesnį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite
http://naveetech.com.
  1. Naujienos
  2. E-paspirtukų segmentas auga; „ELKO“ platins elektrinius paspirtukus „NAVEE“