ELKO gavo keturis apdovanojimus „CONTEXT ChannelWatch 2022“ konkurse

Context_ELKO_awards_best-distributor_Baltics
“CONTEXT ChannelWatch 2022“ apklausoje bendrovė ELKO buvo nominuota Baltijos šalių „Inovatyviausiu platintoju“, „Geriausiu debesų kompiuterijos partneriu“, „Geriausiu mažmeninės prekybos partneriu“ ir „Geriausiu pridėtinę vertę kuriančiu platintoju“.
„CONTEXT ChannelWatch“ yra viena didžiausių pasaulyje internetinių IT perpardavėjų apklausų. Jame dalyvauja daugiau nei 9 000 perpardavėjų, todėl jis suteikia svarbią informaciją apie kanalų bendruomenės pirkimo ketinimus ir sprendimus, taip pat pagrindines verslo problemas ir pramonės tendencijas. Atliekant apklausą, kiekvienos šalies perpardavėjai nominuoja platintojus, su kuriais dirba, „CONTEXT ChannelWatch“ Metų platintojo apdovanojimams.

Rinkos dinamiką IT platinimo srityje ir toliau veikia pandemija ir jos padariniai, taip pat naujausi įvykiai, tokie kaip karas Ukrainoje ir sparčiai auganti infliacija. Remiantis „CONTEXT“ rinkos žvalgybos duomenimis, šie veiksniai, taip pat didėjantis IT pirkėjų susirūpinimas aplinkosauga ir didžiulis 2 trilijonų eurų ES ekonomikos atkūrimo fondas šiais metais turės didelę įtaką kanalų pardavimams. Artėjant 2023 m. jie labai paveiks technologijų rinką.

Nepaisant to, kad vartotojų paklausa dėl didėjančių pragyvenimo išlaidų sumažėjo, Europos IT platintojams 2022 m. ir toliau sekėsi gerai, nes pasiūlos trūkumai mažėjo, o verslo pardavimai augo. Tiesą sakant, hibridinės darbo vietos atsiradimas tapo pagrindine augimo varomąja jėga, skatinančia didesnes investicijas į biurų atnaujinimą ir geresnės kokybės įrangos tiekimą namuose dirbantiems darbuotojams.

Atsižvelgiant į nuolatinius rinkos pokyčius, perpardavėjų buvo paprašyta įvertinti savo platintojus įvairiose pagrindinėse paslaugų srityse. Džiaugiamės galėdami pristatyti šių kategorijų nugalėtojus:
  • Metų platintojas
  • Geriausias kibernetinio saugumo partneris
  • Geriausias klientų aptarnavimo platintojas
  • Geriausias logistikos platintojas
  • Geriausias debesų kompiuterijos partneris
  • Inovatyviausias platintojas
  • Geriausias pridėtinę vertę kuriantis platintojas
  • Geriausias mažmeninės prekybos partneris
Lauros Drebeinikos, ELKO pardavimų vadovė Baltijos šalims ir Lenkijai, komentaras:
„Sulauktas pripažinimas daugelyje sričių teikia vilčių tęsti pradėtą veiklą. Atsižvelgdami į nominacijas, ypač didžiuojamės nauja mūsų e. parduotuvės sąsaja ir patobulintomis funkcijomis. Taip pat apie naujus pristatymo būdus, kuriuos pristatėme šiais metais, kurie labai padeda sutrumpinti laiką iki galutinio vartotojo. Tai dar ne viskas - mes taip pat įžengėme į naujas produktų kategorijas, pavyzdžiui, sodo ir elektrinius įrankius, suteikdami klientams naujų galimybių augti. Tačiau svarbiausia - ilgalaikė ir tvirta partnerystė su regiono tiekimo grandinės nariais - mažmenininkais, e. mažmenininkais, sistemų diegėjais, duomenų centrais. Labai džiaugiamės, kad mūsų partneriai Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje pastebėjo mūsų pastangas ir apdovanojo mus savo balsais.“

Howard Davies, „CONTEXT“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų, sakė:
„Džiaugiamės, kad „CONTEXT ChannelWatch“ konkurse ELKO laimėjo keturis apdovanojimus, ypač novatoriškiausio platintojo apdovanojimą. Šiuolaikinė platinimo pramonė - tai inovatyvios vertės ieškojimas ir teikimas, nes technologijos toliau keičia verslo ir vartotojų aplinką. Sunkus ELKO darbas šioje srityje yra labai svarbus siekiant skaitmeninės transformacijos, kuri taip reikalinga.“

„Artimiausiomis savaitėmis „CONTEXT“ paskelbs svarbias „ChannelWatch“ apklausos įžvalgas, išryškins rinkos tendencijas IT platinimo kanale ir skatins geriau suprasti perpardavėjų santykius tiek su platintojais, tiek su pardavėjais.
Apie „ELKO“
„ELKO Group“ yra viena didžiausių informacijos technologijų ir buitinės elektronikos produktų bei sprendimų platintojų regione, atstovaujanti 350 informacinių technologijų sektoriaus gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmeninės prekybos įmonių, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų diegėjų ir įvairių sektorių įmonių 12 Europos ir Centrinės Azijos šalių.
Apie „CONTEXT“
„CONTEXT“ rinkos žvalgybos, verslo analizės ir galimybių analizės paslaugos suteikia klientams galimybę optimizuoti veiklą ir pagreitinti rytdienos pajamas. Daugiau nei 35 metus bendradarbiaudama su pramonės įmonėmis ir turėdama patirties rengiant ataskaitas apie didelius duomenų rinkinius, „CONTEXT“ atlieka analizę visuose vertės grandinės taškuose, teikdama klientams įžvalgas, pagrįstas konkrečiais duomenimis ir giliu klientų poreikių supratimu. „Great Place to Work®“ pripažino „CONTEXT“ viena iš geriausių darbo vietų Jungtinėje Karalystėje. Pagrindinė įmonės būstinė yra Londone, o visame pasaulyje joje dirba daugiau nei 375 darbuotojai.
  1. Naujienos
  2. ELKO gavo keturis apdovanojimus „CONTEXT ChannelWatch 2022“ konkurse