„ELKO group“ gavo du „Context ChannelWatch 2023" apdovanojimus!

context-2023-award-ELKO
2023 m. „CONTEXT ChannelWatch" apklausoje ELKO buvo nominuota kaip geriausias Baltijos šalių mažmeninės prekybos partneris (the Baltics' Best Retail Partner) ir geriausias distributorius klientų aptarnavimo srityje (Best Customer Service Distributor).
„Context ChannelWatch" yra viena didžiausių vykdomų internetinių IT prekybos srities apklausų pasaulyje. Kasmet apklausoje įvertinama daugiau nei 9 000 rinkos dalyvių, todėl apibendrinti apklausos rezultatai suteikia svarbią informaciją apie šios verslo srities aktualijas ir tendencijas. Atliekant apklausą, kiekvienos šalies prekybos atstovai "ChannelWatch" metų distributoriaus apdovanojimams "ChannelWatch Distributor of the Year Awards" nominuoja distributorius, su kuriais jie dirba.

Laura Drebeinika, ELKO pardavimų vadovė Baltijos šalims ir Lenkijai, komentavo:

"ChannelWatch" apklausų rezultatai technologijų distribucijos srityje yra reprezentatyviausi. Didžiuojamės gavę geriausio Baltijos šalių mažmeninės prekybos partnerio (the Baltics' Best Retail Partner) apdovanojimą. IT sektorius - jau 30 metų yra mūsų pagrindinė veiklos sritis. Be to, visus šiuos metus didžiausia mūsų vertybė buvo ir yra santykiai su partneriais. Klientų aptarnavimas yra bet kurio sėkmingo verslo pagrindas. Didelė pagarba, kurią mūsų įmonei parodė klientai, nominavę ELKO geriausio distributoriaus klientų aptarnavimo srityje (Best Customer Service Distributor) nominacijai, liudija mūsų profesionalumą šioje srityje."
  1. Naujienos
  2. „ELKO group“ gavo du „Context ChannelWatch 2023" apdovanojimus!