Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

ELKO Group obligacijos įtrauktos į Nasdaq Baltijos First North rinką

ELKO-obligacijas-2021
Ryga/Talinas/Vilnius, Nasdaq Baltijos rinka, 2021 m. birželio 14 d. - Nasdaq (NDAQ) praneša, kad vertybinių popierių birža „Nasdaq Riga“ nuo birželio 14 d. į Nasdaq Baltijos „First North“ rinką įtraukia Latvijos informacinių technologijų prekybos, sprendimų ir paslaugų bendrovę „ELKO Group“ (ELKO Grupa AS) į Nasdaq Baltijos „First North“ rinką.
Išleistos obligacijų emisijos dydis yra 20 mln. eurų, obligacijų palūkanos - 6%, skolos verybiniai popieriai išperkami po penkerių metų. Vienos obligacijos nominali vertė – 1000 eurų.

Tai yra viena didžiausių bendrovės išleistų emisijų. Daugiau nei 80 investuotojų iš Baltijos šalių, Vokietijos ir Maltos įsigijo obligacijų, taip pat ir bankai, investicijų, pensijų fondų valdytojai, draudimo bendrovės ir privatūs investuotojai. „Altum Capital Fund“, kuriam tai buvo pirmoji investicija, taip pat įsigijo šios bendrovės vertybinių popierių.

„Pandemijos metu informacinių technologijų produktų ir paslaugų, buitinės elektronikos poreikis išlieka didelis, todėl praėjusius metus „ELKO" užbaigė su rekordiniais finansiniais rodikliais. Obligacijų emisijos metu pritrauktos lėšos leido įgyvendinti kylančius rinkos poreikius, sėkmingai įveikiant tiekimo grandinės trikdžius bei kylančias logistikos sąnaudas“, - sako Svens Dinsdorfs, „ELKO Group“ vadovas. „Sėkmingas obligacijų emisijos išplatinimas parodė, jog regione yra nemažai kapitalo, o fondai yra pasirengę investuoti į stabilias, augančias įmones. Susidomėjimas obligacijomis, siekiant diversifikuoti finansavimo struktūrą, išaugo. Tai puiki alternatyva bankų finansavimo šaltiniams“, - sako S. Dinsdorfs.

Bendrovės „ELKO” viešajį obligacijų platinimą vykdė „Signet Bank” bei finansų ir investicijų konsultavimo bendrovė „Callidus Capital”,

„Signet Bank” yra bendrovės „ELKO” sertifikuotas patarėjas Nasdaq Baltijos „First North” rinkai. „First North” – tai elektroninė daugiašalė prekybos sistema (angl. multilateral trading facility, MTF), neturinti ES reguliuojamos rinkos statuso, skirta augančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms, siekiančioms pritraukti kapitalo rinkoje lėšų plėtros planams įgyvendinti. „First North” bendrovėms taikomi mažesni reikalavimai nei reguliuojamoje rinkoje, todėl rizika investuojant gali būti didesnė.
„ELKO Group” yra viena didžiausių Baltijos šalyse IT produktų, paslaugų ir buitinės elektronikos tiekėja. Bendrovė atstovauja 400 IT gamintojų ir teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą 11 šalių Europoje. Bendrovės centrinė būstinė yra įsikūrusi Rygoje, Latvijoje. Bendrovės apyvarta 2020 m. siekė 2.2 mlrd.USD (1.9 mlrd. EUR).
Nasdaq (NASDAQ: NDAQ) yra pasaulinė technologijų bendrovė, teikianti paslaugas kaiptalo rinkoms ir kitoms pramonės šakoms. Platus duomenų, analizės, programinės įrangos ir paslaugų spektras leidžia klientams patikimai optimizuoti ir įgyvendinti savo verslo vizijas. Daugiau informacijos apie bendrovę, technologinius sprendimus bei karjeros galimybes rasite čia: Linkedin, Twitter @Nasdaq, arba www.nasdaq.com .

Nasdaq Baltic teikia bendrus Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga, Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržų, taip pat Nasdaq CSD pasiūlymus. Daugiau informacijos rasite čia: nasdaqbaltic.com
  1. Naujienos
  2. ELKO Group obligacijos įtrauktos į Nasdaq Baltijos First North rinką