Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

„ELKO Group“ perkelia sandėlį į erdvesnes patalpas

kafido-41
Siekdami pasiūlyti klientams modernias ir efektyvias logistikos ir paslaugų operacijas, nuo birželio ELKO grupės sandėlis įsikurs verslo parke „Lidostas Parks“ šalia oro uosto Rygoje.
ELKO pasirašė sutartį su verslo parko vystytoju SIA „Piche“ dėl daugiau nei 7000 kvadratinių metrų sandėlio ploto nuomos. Naujas ir novatoriškas verslo parkas, kurio bendras plotas yra 23 000 m2, bus atidarytas šį pavasarį, šalia oro uosto.

Iki šiol ELKO sandėlio patalpos Latvijoje buvo atskirtos, tačiau nuo birželio jos bus vienoje patogioje vietoje. Naujos patalpos bus efektyviai vartojančios energiją, modernios ir galės užtikrinti aukščiausios kokybės darbo sąlygas.
Perėjimas į modernų ir aukštos kokybės sandėlį yra logiškas kitas žingsnis siekiant pagerinti mūsų klientų aptarnavimą ir patenkinti augančius verslo apimties reikalavimus ateinančiais metais.
Mārtiņš Pavlovskis Produktų ir pardavimų direktorius Baltijos šalyse
„Atsižvelgdami į spartų verslo augimą ir plėtrą Baltijos regione, šiuo metu dirbame su keliais sandėliais skirtingose vietose. Dėl to vidiniai procesai tampa sudėtingesni, brangesni ir lėtesni. Perėjimas į modernų aukštos kokybės sandėlį yra logiškas kitas žingsnis, siekiant pagerinti klientų aptarnavimą ir patenkinti augančius verslo apimties reikalavimus ateinančiais metais “, - sako produktų ir pardavimų direktorius Baltijos šalyse Mārtiņš Pavlovskis.

„Džiaugiamės, kad sėkmingiausios ir didžiausios Latvijos įmonės pasirenka Oro uosto parką. Akivaizdu, kad supanti infrastruktūra yra labai naudinga įmonėms, kurios verčiasi didmenine prekyba. Taip pat reikia paminėti, kad greitas parko patalpų išnuomojimo laikas patvirtina, kad Latvijoje trūksta aukštos kokybės modernių pramoninių patalpų “, - sako Pēteris Senkāns, SIA„ Piche “ valdybos pirmininkas.
kafido-48
Apie ELKO grupę

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos gaminių bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonėms daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1 768 mln. USD (1 497 mln. EUR).

Apie SIA „Piche“

Bendrovė SIA „Piche“įregistruota 2005 m., o jos apyvarta 2017 m. siekė 8 milijonus eurų. Artimiausiu metu bendrovė planuoja šalia oro uosto įkurti dar kelis verslo parkus, kurių bendras plotas yra 50 000 m2.
  1. Naujienos
  2. „ELKO Group“ perkelia sandėlį į erdvesnes patalpas