Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

ELKO Group svarsto pasitraukti iš Rusijos rinkos

IT produktų ir buitinės elektronikos platintoja ELKO Group nebetiekia prekių į Rusiją ir svarsto pasitraukimo iš Rusijos rinkos būdus.
Nuo karo Ukrainoje pradžios ELKO Group (Akciju Sabiedriba ELKO Grupa) sustabdė IT įrangos ir buitinės technikos tiekimą į Rusijos rinką. ELKO Group gerbia, laikosi ir toliau laikysis visų sankcijų: susijusių su partneriais, produktais ir transakcijomis. Dėl šių sankcijų buvo nutraukta tiekimo grandinė ir prekių judėjimas į Rusiją.

Šiuo metu padedant finansų ir teisės ekspertams, analizuojami būdai, kaip ELKO Group kompanija gali iškelti registruotą turtą iš Rusijos įstatymus atitinkančiais būdais ir įvykdyti visus įsipareigojimus obligacijų savininkams, finansiniams ir kitiems partneriams. Šis procesas yra teisiškai sudėtingas, todėl ELKO Group galimybės detaliai komentuoti šią veiklą yra ribotos dėl akcijų rinką reglamentuojančių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Apie ELKO Group
ELKO Group kompanija yra viena iš didžiausių IT produktų ir sprendimų platintojų regione, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonėms 11 Europos šalių.
  1. Naujienos
  2. ELKO Group svarsto pasitraukti iš Rusijos rinkos