Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

ELKO įmonė užbaigė Absolut prekybos bendrovės įsigijimo sandorį

Tarptautinis IT platintojas ELKO Grupa AS užbaigė sandorį nusipirkdamas 100 % „Absolut“ prekybos bendrovės, pagrindinės Rusijos buitinių prietaisų ir elektronikos platintojos, akcijų.
Ši įsigijimo sutartis tarp bendrovių padės joms tapti labiau pasiekiamoms klientams. Šios bendrovės siūlo ne tik IT produktus, bet ir buitinius prietaisus ir elektroniką.

Abi bendrovės į šį bendradarbiavimą žiūri kaip į galimybę padidinti konkurencingumą ir įgyti profesinės patirties. Bendrovių ekspertai tikisi išaugusių galimybių didinti pajamas Rusijos rinkoje. Šis įmonių susijungimas padės optimizuoti sąnaudas, atveriant naujas galimybes tiek pačioms įmonėms, tiek jų partneriams.

ELKO generalinis direktorius Svenas Dinsdorfas pažymi, kad Absolut įmonės įsigijimas padės ELKO suteikti klientams geresnį aptarnavimą ir platesnį produktų pasirinkimą. „Be to, kad mūsų profesionalų komanda turi didžiulę patirtį, mes taip pat turime ištikimus klientus ir tiekėjus, su kuriais dirbti yra kiekvieno platintojo svajonė“ – teigia jis.

Suvienytai bendrovei Rusijoje vadovaus Olegas Gusakovas, kuris Absolut prekybos bendrovėje pakilęs karjeros laiptais nuo pirkimo vadovo iki vykdomojo direktoriaus dirba jau beveik 20 metų. Buvusių Absolut darbuotojų dalyvavimas bendrovės valdyme padės daug sklandžiau ir greičiau susivienyti. Rusijoje esančio ELKO filialo vyriausiasis komercijos vadovas Aleksandras Aleksejevas vadovaus ir suvienytos komandos komercinei veiklai.

Atsižvelgiant į naujausias rinkos plėtros tendencijas (daiktų internetą, išmaniųjų namų sprendimus, ribų išnykimą tarp buitinių prietaisų ir IT įrenginių), ELKO ir Absolut bendrovės planuoja pirmosios sukurti tokią partnerystę, kuri ne tik būtų pastebima rinkoje, bet ir siūlytų klientams sustiprinti jų pirkimus ir sumažinti išlaidas.

ELKO prezidentas ir akcininkas Egonas Mednis teigia: „Įsigijus Absolut bendrovę mūsų verslas Rusijoje pasikeis. Pastaraisiais metais mes smarkiai išplėtėme savo veiklą Europoje, nusipirkome „Apple Premium“ paslaugų parduotuves Čekijoje, paslaugų centrus Slovakijoje, Gandalf Distribution platintoją Švedijoje ir pradėjome vystyti verslą Lenkijoje. Vis dėlto tai nereiškia, kad mes nedirbome Rusijoje. Nepaisant bendro šios rinkos nuosmukio, per keletą pastarųjų metų pasirašėme daugybę labai svarbių kontraktų, kurie mums padėjo išplėtoti verslą Rusijoje. Absolut prekybos bendrovės įsigijimas sukels proveržį. Dabar savo klientams galime pasiūlyti viską – pradedant nuo serverių ar nešiojamųjų kompiuterių ir baigiant šaldytuvais ar elektriniais virduliais.“

Abi bendrovės yra įgijusios puikios rinkos patirties. Jos yra gerai žinomos Rusijoje ir kartu dirba su daugiau nei 3 000 partnerių.

Apie ELKO įmonę

ELKO yra viena didžiausių rinkos platintojų, kuri atstovauja 210 IT gamintojų, siūlo platų produktų, paslaugų ir sprendimų pasirinkimą daugiau nei 7 700 partnerių 31 Europos šalyje ir Vidurinėje Azijoje.
Bendrovė buvo įkurta 1993 metais Rygoje. ELKO dirba su pagrindiniais pasaulio IT gamintojais, įskaitant „Microsoft“, „AMD“, „Intel“, „Apple“, „HP“, „Acer“, „Huawei“, „Samsung“ ir kitus. 2017 metais jos bendrosios pajamos viršijo 1,5 mlrd. JAV dolerių.

Rusijoje įmonės filialas buvo įkurtas 1995 metais. Šioje šalyje yra trys biurai: Maskvoje, Sankt Peterburge ir Krasnojarske, taip pat sandėliai Maskvoje ir Sankt Peterburge. Puikiai organizuotas įmonės logistikos tinklas remiasi 4 perdavimo centrais, esančiais Helsinkyje, Dubajuje, Roterdame ir Amsterdame. Įmonėje, šiuo metu dirba daugiau nei 700 žmonių.

Tarp mūsų partnerių yra didžiausi Rusijos rinkos veikėjai – nacionaliniai ir regioniai prekybos tinklai „M.Video“, „Eldorado“, „DNS“, „Svyaznoy“, „Yevroset“, „Mediamarket“, „Technopark“, „RBT“, „Key“ ir kiti. Šie partneriai taip pat apima didžiausias Rusijos kompiuterių integravimo ir surinkimo įmones, tokias kaip „Akvariaus“, „Depo“, „Ramek“ ir kitas, įskaitant tūkstančius perpardavėjų visoje šalyje.

Apie Absolut prekybos bendrovę

Absolut prekybos bendrovė buvo įkurta 1990 metais, vėliau tapo viena iš pirmųjų didmeninės prekybos buitiniais prietaisais įmonių Rusijoje. Bėgant laikui šios įmonės veikla išplito visoje Rusijoje, o „Forbes“ sudarytame 200 didžiausių Rusijos privačių įmonių sąraše užėmė 191-ąją vietą. Įmonės siūlomų produktų rinkinį sudaro „LG“, „Samsung“, „Sony“, „Bosch“, „Electrolux“, „Philips“, „Ariston“ ir 319 kitų gamintojų iš viso pasaulio buitiniai prietaisai.
Įmonė turi nuosavą 32 000 m2 „A“ klasės sandėlį, veikiantį visą parą, ir skirtingų pajėgumo klasių sunkvežimių parką. „Absolut“ turi daugiau nei 1 000 nuolatinių klientų, įskaitant pagrindinius nacionalinius mažmeninės prekybos tinklus.