ELKO platina "MediaRange" aukštos kokybės duomenų laikmenas ir kompiuterių priedus

mediarange_2
ELKO tapo oficialiu "MediaRange GmbH" – Vokietijos inovatyvių, daugybę apdovanojimų pelniusių duomenų laikmenų, biuro įrangos ir priedų tiekėjo - platintoju.
Prekės ženklo produktų asortimentą sudaro įvairios atmintinės (USB kaupikliai, atminties kortelės ir SSD), optinės laikmenos (SD, DVD ir "Blu-Ray"), kompiuterių periferiniai įrenginiai ir valymo įranga, taip pat išoriniai maitinimo elementai, aukščiausios kokybės fotopopierius ir šarminės baterijos.

"MediaRange" gaminiai buvo apdovanoti įvairiais žinomų kompiuterijos žurnalų, tokių kaip "c't" ar "ComputerBILD", apdovanojimais, o kompiuterių parodoje "CeBIT" laimėjo buitinės elektronikos inovacijų prizą.

"MediaRange GmbH" prioritetas – aukštos kokybės produktų asortimentas ir visapusiškas klientų aptarnavimas. Įmonė vadovaujasi vienu paprastu principu: klientas turi gauti aukščiausios kokybės, patikimą produktą už geriausią kainą. Visapusiška kokybės kontrolė gamybos etape ir prieš pakavimą užtikrina produktų patikimumą ir aukščiausią kokybę.

"MediaRange" produktų liniją jau galima užsisakyti. Kreipkitės į savo ELKO klientų vadybininką arba apsilankykite elektroninės prekybos sistemoje.
logo
Apie "MediaRange”

"MediaRange GmbH" buvo įkurta 2005 m. Bad Soden am Taunus mieste, esančiame netoli Frankfurto prie Maino metropolinės zonos. Per pirmuosius kelerius metus įmonės gaminamų produktų asortimente dominavo kompaktiniai diskai, tačiau įmonė palaipsniui išplėtė duomenų laikmenų ir kitų biuro reikmenų asortimentą.

Daugiau informacijos rasite https://www.media-range.com/
  1. Naujienos
  2. ELKO platina "MediaRange" aukštos kokybės duomenų laikmenas ir kompiuterių priedus