Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

ELKO MeetUP 2019 konferencija: Sėkmingam verslui plėtoti būtinos technologijos ir tvirti santykiai su partneriais

ELKO_MeetUp2019_3
Gegužės 24 dieną buvo surengta ELKO MeetUP 2019 technologijų konferencija. Šiais metais ši konferencija subūrė daugiau nei 250 bendradarbiavimo partnerių, klientų ir informacinių technologijų prekybos pramonės atstovų iš Baltijos regiono ir Lenkijos.
Konferencijos moto Kartu geriau (angl. Better together) atspindi stiprėjančią bendradarbiavimo ir santykių su žmonėmis svarbą – technologijos yra varomoji galia, tačiau sėkmingai plėtrai ir puikiems verslo rezultatams pasiekti taip pat būtini tvirti santykiai su partneriais.
Atidarydamas konferenciją, ELKO Baltijos regiono produktų ir prekybos vadovas Mārtiņš Pavlovskis pabrėžė: „Mes dirbame labai dinamiškoje verslo aplinkoje, dėl to bendradarbiavimas tarp ELKO ir partnerių įmonių yra ypač svarbus – būtina panaudoti naujausias technologijas gamyboje ir pristatyti prekes galutiniam vartotojui kaip įmanoma pigiau per trumpiausią įmanomą laiką. Inovacijos yra būtinos kuriant veiksmingą verslo aplinką, tačiau viskas remiasi į žmones ir tarpusavio santykius. Verslininkystėje svarbiausia yra pasitikėjimas, pagalba ir abipusiai naudingos verslo istorijos kūrimas. Mūsų kasmet vykstantis ELKO MeetUP renginys suteikia galimybę užmegzti verslo kontaktus, pasinaudoti neišnaudotomis galimybėmis, čia taip pat galima pasidalinti sėkmės istorijomis“.
ELKO_MeetUp2019_1
Santykių tarp žmonių svarbą vis labiau robotizuotoje eroje taip pat akcentavo ELKO žmogiškųjų išteklių ir administravimo vadovė Ieva Orinska. Ji padarė išvadą, kad „tiek žmonės, tiek ir robotai turi tam tikrus privalumus bei apribojimus, bet aš tikiu, kad jie sugebės egzistuoti ir dirbti kartu”.
H2O6 parodų centre dalyviai galėjo apžiūrėti ir išbandyti naujausius produktus, kuriuos siūlo daugiau nei 40 pirmaujančių IT (informacinių technologijų) pramonės gamintojų. Taip pat buvo galima užduoti klausimus gamintojų atstovams. Galimybė visiems pardavimų grandinės atstovams susitikti vienoje vietoje padeda sukurti bendrą viziją. Tai puikus ir ne kasdien pasitaikantis šansas detaliai susipažinti su produktais bei rinka bendrai. Buvo galima išgirsti pranešimus apie pirmaujančių IT gamintojų – Dell, LG, ASUS, MSI, Intel, Seagate, Acer, Renewd, ViewSonic aktualijas bei pristatymus apie naujoves prekių asortimente.
ELKO MeetUP 2019 renginio metu dalyviai turėjo galimybę išgirsti ELKO specialistų ir susijusių pramonių atstovų įkvepiančias kalbas. Andrejs Gavrilovs (ELKO Baltijos Regiono prekybos vadovas) išskyrė 10 praktinių patarimų efektyviam laiko planavimui, Irina Lando (Mokymų centras Lando) patarė derybų vedimo klausimais, Oskars Klucis (ELKO skaitmeninės rinkodaros vadybininkas) pateikė skaitmeninės rinkodaros rekomendacijas siekiant vykdyti sėkmingą verslo veiklą internete, tuo tarpu Salvis Praude (Microsoft mažmeninės prekybos ir produktų platinimo vadybininkas Baltijos regione) priminė, kad svarbu peržiūrėti ir patikrinti prietaisų ir programinės įrangos naudojimo sąlygas, jei nenorite tapti duomenų nutekėjimo auka. Taip pat svarbu laikytis Europos Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento sąlygų.
Mārtiņš Bērziņš (Citadele banko e-verslo skyriaus vadovas) savo kalboje pažymėjo: “Šiuo metu, 96% visų mokėjimų Citadele banke yra atliekami panaudojant skaitmeninius kanalus, mokėjimų skaičius mobiliose programėlėse taip pat sparčiai auga. Prognozuojame, kad mobiliųjų programėlių naudojimas padidės dvigubai per vienerius metus. Mokėjimų sektoriaus ateitis yra pagrįsta nuotoliniu tapatybės patvirtinimu ir asmeniškai pritaikytomis paslaugomis. Daugiau nei 50% mokėjimų Citadele banke yra neatidėliotini ar skubūs mokėjimai, žmonės naudoja bekontaktes korteles. Manoma, kad 2021 metais daugiau nei 50% banko kortelių Europoje bus bekontaktės. Įpročiai keičiasi, o prekiautojai turi susitelkti į apsipirkimo ir mokėjimo patirčių keitimą– atsikratyti fiziniais kasos aparatais, pradėti saugoti kvitus kompiuterių debesyse, leisti mokėjimų reikmėms naudoti nešiojamas technologijas.“
ELKO_MeetUp2019_6
Visą dieną renginio dalyviai galėjo mėgautis ryškiais ir išskirtiniais pasirodymais, išbandyti virtualios realybės veiklas ir kitas įdomias pramogas, žaisti loginius žaidimus.
Renginį rėmė šios įmonės: Acer, ASRock, AOC, ASUS, Clean Air Optima, Dahua, Dell EMC, EATON, Getac, LG, Microsoft, MSI, Renewd, Seagate, Philips, Thermaltake, Tom, TP-Link, ViewSonic, Xilence, Blackview, Chieftec, Fellowers, Fujifilm, IMOU, PocketBook ir Transcend.
  1. Naujienos
  2. ELKO MeetUP 2019 konferencija: Sėkmingam verslui plėtoti būtinos technologijos ir tvirti santykiai su partneriais