Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

„ELKO“ padalinys Lenkijoje įrodė turintis spartaus augimo potencialą

Poland-map
Įgyvendindama verslo krypčių plėtros iniciatyvą, pernai „ELKO Grupa“ pradėjo veiklą Lenkijos rinkoje, įdarbindama vietinę IT ir vartojimo elektronikos prekių pardavimo komandą. Spartus augimo tempas leido „ELKO“ Lenkijos padaliniui įsiterpti tarp 15 didžiausių regiono didmeninių prekybininkų.
Per metus buvo įsteigtas padalinys, taikantis sistemiškas verslo procedūras ir turintis patikimą pardavimo komandą, o tai leidžia užtikrinti stabilius pardavimo rodiklius ir išlaikyti automatizuotą prekių tiekimo kanalą. Lyginant su ankstesniais šešiais mėnesiais, „ELKO“ Lenkijos padalinio apyvarta išaugo 60 % per pirmąjį 2018 m. pusmetį.
Padalinio biuras yra įsikūręs Vroclave. Prie komandos prisijungė nauji pardavimo specialistai, ir netrukus padalinys pradės veiklą naujame biure. Vietinis padalinys yra labai svarbus, nes jis leidžia užtikrinti, kad komunikacija ir verslo procedūros būtų spartesnės ir efektyvesnės, taip pat sudaryti kur kas taupesnius tarptautinius logistinius maršrutus, kad „ELKO“ prekės ir paslaugos pasiektų visą Lenkijos rinką.
Lenkijos rinka atveria plačias augimo galimybes, tad vienas iš esminių sėkmės laidų yra sparčiai reaguojanti vietinė pardavimo komanda. Aš tikiu, kad „ELKO“ rinkai siūlomi pranašumai yra individualizuotos ir vartotojams palankios paslaugos bei, žinoma, patrauklios gaminių kainos. Metų eigoje lankydamasis Lenkijoje ir padėdamas pradėti padalinio veiklą sutikau daugybę klientų. Mane sužavėjo žmonių svetingumas ir dėmesingumas, o tai leidžia tikėti, kad ateityje pavyks realizuoti turimą plėtros potencialą.
Andrejus Gavrilovas (Andrejs Gavrilovs) „ELKO Grupa“ Baltijos regiono pardavimo vadovas
„ELKO“ padalinys Lenkijoje specializuojasi kompiuterių komponentų (kietųjų diskų, atminties kortelių, procesorių, operatyviosios atminties) didmeninėje prekyboje, tačiau taip pat aktyviai dirba plėtodamas ir kitų kategorijų gaminius – namų ir biuro elektroniką, mobiliuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, periferinę įrangą. „ELKO“ padalinys Lenkijoje platina daugiau nei 40-ies gamintojų gaminius, ir pusė iš jų pradėjo dirbti su „ELKO“ per pastaruosius šešis mėnesius.
Pasiekti rezultatai ir besiplečiantis klientų ratas leidžia investuoti į tolesnę plėtrą. Per ateinančius keletą metų „ELKO“ ketina reikšmingai sustiprinti savo padėtį Lenkijos rinkoje: bendrovė aktyviai dirba siekdama pritraukti naujų gamintojų ir klientų, atverti naujų prekybos kanalų, kad per keletą artimiausių metų „ELKO“ taptų vienu iš pagrindinių Lenkijos rinkos didmenininkų.
  1. naujienos
  2. „ELKO“ padalinys Lenkijoje įrodė turintis spartaus augimo potencialą