Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

Strateginis žingsnis IT platinimo rinkoje Rumunijoje: ELKO paskelbė apie „IT Smart Distribution“ įsigijimą

ELKO_IT-Smart-Distribution_Carmen-Stanciu_2
IT ir buitinės elektronikos gaminių bei sprendimų platintoja ELKO paskelbė, kad pasirašė „IT Smart Distribution“ įsigijimo sutartį. Užbaigusi sandorį, ji įsitvirtins tarp 3 populiariausių IT platintojų Rumunijoje.
Pagal sutartį „ELKO Group“ („Akciju Sabiedrība ELKO Grupa“) per savo pavaldžiąją bendrovę „ELKOTech Romania SRL“ įsigijo 100 % pridėtinės vertės platintojo „IT Smart Distribution SRL“ akcijų. Dėl bendros abiejų bendrovių apyvartos, viršijančios 125 mln. USD, ELKO atsidurs tarp 3 populiariausių IT platintojų ypač konkurencingoje Rumunijos rinkoje. Šis įsigijimas bus užbaigtas per artimiausius mėnesius. Sandoriui jau pritarė Rumunijos konkurencijos priežiūros institucija.

„Pozicijos sustiprinimas Vidurio Rytų Europos (VRE) regione yra viena iš mūsų strateginių krypčių. Rumunijos rinka turi gerų augimo galimybių ir jau kurį laiką yra mūsų dėmesio centre. Per pastaruosius trejus metus mūsų pavaldžioji bendrovė Rumunijoje buvo reorganizuota ir sukurta nauja jos strategija. „IT Smart Distribution“ įsigijimas yra svarbus įvykis šioje ilgoje kelionėje. Konsolidacija yra svarbi norint įveikti didelę konkurenciją pramonėje ir įgyvendinti mūsų tikslą – tapti pirmuoju klientų pasirinkimu Rumunijoje“, – pasakoja „ELKO Group“ generalinis direktorius Svens Dinsdorfs.
Geriausios rinkoje IT sprendimų teikimo galimybės
„IT Smart Distribution“ yra pridėtinę vertę kuriantis platintojas, turintis labiausiai patyrusią komandą šioje srityje ir puikų A klasės prekių ženklų portfelį, papildantį ELKO gaminių portfelį. Tai neša įtikinamą strateginę naudą – bendra aukštos kokybės produktų jėga ir visapusiškas pasiūlymas užtikrina reikiamus gebėjimus ir kompetenciją spręsti bet kurio prekybininko, sistemų integratoriaus ar IT projekto Rumunijoje problemas.

„IT Smart Distribution“ yra stipri bendrovė, turinti gerą reputaciją rinkoje. Matome, kad daug galime pasimokyti vieni iš kitų. Dalijimasis žiniomis, komandos kompetencija ir platus portfelis užtikrins geriausią visų mūsų klientų ir partnerių patirtį. Labai džiaugiuosi, kad „IT Smart“ prisijungė prie ELKO šeimos ir tikimės kartu pasiekti naujų aukštumų, ypač IT sprendimų versle“, – priduria „ELKO Romania“ ir „IT Smart Distribution“ jungtinės komandos generalinė vadovė Carmen Stanciu.

„ELKO gali pasikliauti dinamiška, glaudžia komanda, turinčia ilgametės patirties pridėtinės vertės platinimo srityje. Kadangi mus vienija bendros vertybės ir abi bendrovės teikia pirmenybę ilgalaikiams santykiams, šis įsigijimas yra natūralus žingsnis ir užtikrins didelį augimo potencialą. Esame įsitikinę, kad tapti „ELKO Group“ dalimi yra geriausias sprendimas, ir tikiu, kad visos suinteresuotosios šalys gaus naudos iš šios partnerystės“, – „IT Smart Distribution“ operacijų vadovė Mona Curceanu.

Abi bendrovės pradės integraciją organizaciniu lygmeniu – jungtiniai portfeliai, keitimasis žiniomis ir praktine patirtimi bei bendra komandinė mąstysena. Pirmieji veiksmai, kurių bus imtasi, yra bendradarbiavimo sąlygų sinchronizavimas ir išsamaus portfelio klientams užtikrinimas. Pagrindinis dėmesys bus skirtas užtikrinti, kad integracijos procesas būtų sklandus tiek tiekėjams, tiek klientams ir kad būtų išnaudotas visas verslo tikslų potencialas.

Apie ELKO

„ELKO Group“ yra viena didžiausių regione IT ir buitinės elektronikos gaminių bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Įmonė teikia įvairius gaminius ir paslaugas daugiau nei 10 000 platintojų, vietos kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įmonių, veikiančių skirtinguose sektoriuose, 11 Europos šalių.

Apie „IT Smart Distribution“

„IT Smart Distribution“ įkurta 2012 m. ir šiandien yra viena populiariausių IT bendrovių Rumunijoje. Bendrovė pagrindinį savo dėmesį skiria IT gaminių ir pridėtosios vertės paslaugų platinimui vietiniams sistemų integratoriams, prekybininkams ir kitiems bendrovės produktų bei paslaugų perpardavėjams. „IT Smart“ didžiuojasi savo profesionalų komanda. Jų inovacijos ir aistra technologijoms yra jų raktas į sėkmę.

www.itsmartdistribution.ro
  1. Naujienos
  2. Strateginis žingsnis IT platinimo rinkoje Rumunijoje: ELKO paskelbė apie „IT Smart Distribution“ įsigijimą