ELKO platina modernias, šešiakampes Cololight šviesos plokšteles

Cololight_banner (2)
Cololight yra LifeSmart produktas, suteikiantis visiškai naują interaktyvią patirtį.
Cololight šešiakampio formos elementų plokšteles galima naudoti kaip originalų namų, restoranų ar bet kurios kitos vietos dizaino elementą. Jos gali būti statomos ant įvairių paviršių arba montuojamos į sienas ar pakabinamas lubas. Plokšteles lengva montuoti, jose yra įvairių spalvų paletė, valdymas balsu bei unikalu, kad atspalviai keičiasi pagal garsus bei muziką (Cololight PLUS).

Cololight laimėjo 2019 m. CES inovacijų apdovanojimą.

Nuo pat pardavimų pradžios produktas tapo vienu perkamiausiu internetinio sporto žaidėjų. Naujosios Cololight funkcijos muziką bei garsus pateikia vaizdine išraiška, tai sukuria nuotaiką skirtingose situacijose, nesvarbu ar tai būtų romantiška vakarienė, ekstremalūs žaidimai ar nutrūktgalviški vakarėliai.

Paprastas valdymas tiesiogiai per nemokamą mobiliąją programėlę. Nereikalingi jokie papildomi jungikliai.

Naujausias Cololight PLUS palaiko AI balso sistemas, įskaitant Apple HomePod, Amazon Echo, Google Assistant, DuerOS, JD Whale, Tmall Genies, Tencent, MI ir kitus.
Cololight yra LifeSmart produktas - pirmasis išmaniųjų namų prekės ženklas internetinėje Kinijos rinkoje aptarnaujantis beveik 1 milijoną klientų iš 40-ties skirtingų pasaulio šalių.

ELKO tapo oficialiu LifeSmart produktų platintoju. Pirmasis Cololight pristatymas bus 2020 m. Spalio pradžioje.
Apie LifeSmart
Cololight-logo-web
LifeSmart yra pirmaujanti IoT įmonė, orientuota į pasaulinę išmaniųjų namų rinką. Naudodamas LifeSmart jums ir jūsų šeimai suteiks saugų, patogų ir spalvingą gyvenimo būdą.

global.ilifesmart.com
  1. Naujienos
  2. ELKO platina modernias, šešiakampes Cololight šviesos plokšteles