Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

ELKO platina Signify apšvietimo sprendinius, kurie sukurti panaudojant Philips gaminius

Signify_title
Philips prekės ženklo apšvietimo gaminiai vertinami kaip patikimiausi pasaulyje. Naujos technologijos, turinčios prisijungimo prie tinklų, programinės įrangos, jutiklių ir daiktų interneto platformų galimybę, paverčia apšvietimo sistemas esmine išmaniųjų namų, išmaniųjų pastatų ir išmaniųjų miestų koncepcijos dalimi. Dabar šiomis technologijomis gali pasinaudoti ELKO partneriai Europoje ir Centrinėje Azijoje.
Philips prekės ženklo apšvietimo gaminiai išsiskiria kokybe ir energijos taupumu. Daugiau nei 125 metus Philips gaminiai buvo inovacijų priešakyje. Šiandien Philips yra pripažintas apšvietimo sprendinių lyderis. Šių metų gegužę Philips apšvietimo sistemų gamintoja „Philips Lighting N.V.“ pakeitė pavadiną į Signify N.V. Pavadinimas Signify pabrėžia tai, kad šviesa tampa naująja išmaniąja kalba, kasdien įgaunančia vis daugiau reikšmės. Signify ir toliau naudos Philips prekės ženklą kurdama savo gaminius. Philips prekės ženklas taip pat apima ir kitus išvestinius prekės ženklus, tokius kaip HUE (bevielė namų apšvietimo sistema), šis prekės ženklas siūlo daugybę apšvietimo valdymo galimybių ir padaro Jūsų namus žaismingesnius.
Bendrovė Signify plėtoja naują pasaulinį profesionalių apšvietimo sistemų prekės ženklą Interact. Daiktų interneto (IoT) platforma Interact yra skirta apdoroti duomenis iš vis augančio skaičiaus prijungtų apšvietimo taškų, jutiklinių įrenginių ir sistemų. Ypač saugioje, lengvai plečiamoje, debesijoje įdiegtoje platformoje yra naudojamos subtilios ir šiuolaikiškos duomenų valdymo ir apdorojimo sistemos, įskaitant kompiuterio mokymo (angl. machine learning) algoritmus, kurie padeda išgauti naudą iš bet kokio pobūdžio duomenų ir sukurti duomenų apdorojimu grįstas paslaugas, kurios vartotojams pranoks vaizduotę.

Interact taip pat apima su tinklu susietas apšvietimo sistemas, kurios ne tik pagerina vartotojų aplinkos šviesines savybes, bet ir gali kurti bei perduoti duomenis „Interact“ daiktų interneto platformai. Šiuo metu siūloma:
  • Interact City sistema, skirta viešųjų erdvių, kelių, gatvių, pėstiesiems skirtų plotų, parkų ir aikščių apšvietimui
  • Interact Landmark sistema, skirta architektūrinių objektų apšvietimui
  • Interact Office sistema biurams ir komercinės paskirties pastatams
  • Interact Retail sistema, skirta dideliems prekybos centrams ir maisto parduotuvėms
  • Interact Sports sistema, skirta stadionams
Verslo subjektai, įsidiegdami valdomas PoE LED apšvietimo sistemas, gali sutaupyti iki 80 %, pasinaudodami plačiomis galimybėmis susieti jas su kitomis pastatų sistemomis. Įžvalgos, pagrįstos duomenų, surinktų iš susietų apšvietimo sistemų tinklo, analize, padeda gerinti paslaugų teikimą ir veiklą, tobulinti darbo vietų dizainą ir teigiamai veikti darbuotojų savijautą.
Philips_Interact
Apie Signify
Signify (Euronext:LIGHT) yra pasaulinis apšvietimo sistemų, skirtų profesionalams ir namų ūkiams, taip pat daiktų internete (IoT) veikiančių apšvietimo sistemų lyderis. Mūsų Philips gaminiai, „Interact“ susietosios apšvietimo sistemos ir duomenų apdorojimu grįstos paslaugos padeda verslui kurti vertę ir gerinti gyvenimo kokybę namų aplinkoje, kitos paskirties pastatuose ir viešosiose erdvėse. Turėdami 7 mlrd. eurų metinę prekybos apyvartą, 32 tūkst. darbuotojų ir veikdami daugiau nei 70 šalių (2017 m. duomenimis), mes padedame atskleisti neįtikėtinas šviesos galimybes kurti ryškesnį gyvenimą ir geresnį pasaulį.

Apie ELKO
ELKO grupė yra vienas iš didžiausių IT produktų ir sprendimų platintojų regione, atstovaujantis 210 IT produktų gamintojų, ir platina įvairius produktus ir paslaugas daugiau nei 7 700 mažmenininkams, vietiniams kompiuterių gamintojams, sistemų integratoriams ir įmonėms įvairiuose sektoriuose visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje.

Daugiau informacijos:
www.elkogroup.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group

  1. naujienos
  2. ELKO platina Signify apšvietimo sprendinius, kurie sukurti panaudojant Philips gaminius