Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai Tapti partneriu

ELKO platins Aqara išmaniųjų namų sprendimus

Aqara-smart-home
ELKO pristato Aqara prekės ženklą, kuris papildo išmaniųjų namų produktų asortimentą Šiaurės šalių, Baltijos šalių, Slovėnijos ir Rumunijos rinkoms.
Aqara yra gerai žinomas prekės ženklas tarp populiarių Xiaomi ekologinės grandinės įmonių. Platų Aqara asortimentą sudaro daugiau nei 40 produktų:

Temperatūros ir drėgmės jutiklis
Stebi temperatūrą, drėgmę ir atmosferos slėgį realiuoju laiku

Durų ir langų jutiklis
Gausite pranešimą, kai durys ar langai atidaromi ar uždaromi

Judesio jutiklis
Aptinka judesius kambaryje


Išmanusis kištukas
Automatizuoja įprastus prietaisus aplink namą

Belaidis nuotolinis jungiklis
Keli būdai automatizuoti kasdienę rutiną
Jutiklius galima lengvai sujungti į visapusišką išmaniųjų namų ekosistemą, užtikrinančią išmanųjį apšvietimą, namų apsaugą ir balso valdymą nuotoliniu būdų ar namuose.

Aqara produktai veikia su „Google Assistant“, „Apple HomeKit“ ir namų „Xiaomi MI“ programomis.

Didmeninės prekybos produktų jau yra sandėlyje.
Aqara-smart-home-products-Xiaomi-ecosystem
Apie Aqara

Aqara prekės ženklo produktai priklauso „Lumi United Technology“, pirmaujančiam išmaniųjų namų ir internetinių sprendimų tiekėjui, kurio būstinė yra Šenzeno mieste, Kinijoje, taip pat turinti biurą Niujorke. Vykdydama nuolatinę bendrovės iniciatyvą vartotojams visame pasaulyje suteikti lengvai naudojamą, prieinamą ir aukštos kokybės patirtį, Aqara daugelį savo gaminių išleido per oficialius vietinius platintojus Šiaurės šalyse, Vokietijoje, Tailande, ir Malaizijoje. Šiuo metu Aqara produktais naudojasi milijonai vartotojų daugiau nei 150 šalių. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Aqara.com bei sekite „Facebook“ ir „Twitter“.

Apie ELKO grupę

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos produktų bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonėms daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1 768 mln. USD (1 497 mln. EUR).
  1. naujienos
  2. ELKO platins Aqara išmaniųjų namų sprendimus