Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

ELKO platins Eaton energijos tiekimo sistemas Ukrainoje ir Baltijos šalyse

Papildydama energijos tiekimo sistemų pasiūlą, kurioje dominuoja nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (NMŠ), ELKO pradeda platinti Eaton gaminius Ukrainoje ir Baltijos šalyse.
Eaton yra pasaulinis lyderis tiekiantis efektyviausias ir patikimiausias energijos tiekimo valdymo sistemas. Eaton gaminiai plačiai naudojami tiek mažose, tiek didelėse įmonėse ir duomenų centruose visame pasaulyje.

ELKO užtikrina gaminių platinimą, siūlo kompleksinius sprendimus duomenų centrų infrastruktūroms, taip pat teikia techninę pagalbą ir Eaton gaminių priežiūros paslaugas Ukrainoje bei Baltijos šalyse.

Apie Eaton
Eaton yra energijos tiekimo valdymo sistemų bendrovė, kurios pardavimo apyvarta 2016 m. sudarė 19,7 mlrd. JAV dolerių. Eaton teikia aukšto lygio energijos taupymo sprendimus , kurie padeda klientams valdyti elektros, hidraulinės ir mechaninės energijos perdavimą efektyviau, saugiau ir tausiau. Eaton yra skirta gerinti gyvenimo kokybę ir tausoti aplinką, tam panaudojant energijos tiekimo valdymo technologijas bei paslaugas. Bendrovėje Eaton dirba apie 96 tūkst. darbuotojų, ji parduoda savo gaminius ir aptarnauja klientus daugiau nei 175 šalyse.

Apie ELKO
ELKO grupė yra viena iš didžiausių IT gaminių ir sprendimų platintojų regione, atstovaujanti 210 IT gamintojų ir tiekianti didelę gaminių ir paslaugų įvairovę daugiau nei 7 700 mažmenininkams, vietiniams kompiuterių gamintojams, sistemų integravimo įmonėms ir įvairių kitų sričių įmonėms 31 Europos ir Centrinės Azijos šalyje.