Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai Tapti partneriu

ELKO platins Gazer Android televizorius

Gazer_androidTV
Britų prekės ženklas Gazer, kuris yra gerai žinomas kaip profesionalios automobilių elektronikos gamintojas, prieš metus įžengė į televizorių sektorių ir teikia produktams moderniausias technologijas. ELKO tapo išskirtiniu Gazer produktų platintoju Europoje.
Visas pramogų pasaulis, susidedantis iš švietimo turinio, vaizdo žaidimų, muzikos ir naujausio inBOX kino teatro, suderinto su pažangiomis technologijomis, daro Gazer produktus neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalimi.

Gazer televizoriuje yra išmaniųjų telefonų funkcijos ir jis veikia su Android 7.1. Su Gazer mobiliąja programėle išmanųjį telefoną galima naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą, oro pelę ar jutiklinę dalį. Integruota „Bluetooth“ technologija palaiko ryšį su visais mėgstamais prietaisais. Su Gazer galite pamatyti nuotraukas ir žiūrėti vaizdo įrašus iš savo išmaniojo telefono dideliame ekrane, žiūrėti filmus iš daugialypės terpės serverio vietiniame tinkle arba nuotoliniu būdu per internetą.

Skaitykite daugiau apie šias funkcijas: https://www.gazer.com/tv/uk/
Gazer yra tikras gamybos technologijos, paremtos Android, ekspertas. Gazer produktai yra sertifikuoti pagal ISO9001. Visi produktai turi CE, FCC ir RoHS tarptautinius sertifikatus, taip pat kiekvienos šalies, kurioje parduodami produktai, vietinius sertifikatus.

Apie Gazer

Gazer Limited, kurio būstinė yra Londone, buvo įkurta 2004 metais. Bendrovė užima lyderio pozicijas gaminant profesionalią autoelektroniką (daugialypės terpės sistemas, vaizdo kamerą su parkavimo sistema, automobilių skaitmeninius vaizdo įrašymo įrenginius, sąsajas ir įvairiapusiško matomumo sistemas). 2018 m. Gazer Limited išleido naują į masinę rinką orientuotą produktą - Gazer TV.

https://www.gazer.com

Apie ELKO grupę

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos gaminių bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonių daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. Sudarė 1 768 mln. USD (1 497 mln. EUR).
  1. naujienos
  2. ELKO platins Gazer Android televizorius