ELKO platins „Intenso“ laikmenas

Intenso_storage_powerbanks_chargers
ELKO pradėjo bendradarbiauti su vienu iš pirmaujančių prekių ženklų duomenų laikmenose “Intenso“, skirtų produktams platinti Rusijoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje ir Slovakijoje.
Platų Vokietijos prekės ženklo „Intenso“ asortimentą sudaro 252 skirtingi produktai: laikmenos, tokios kaip USB atmintinės, kietieji diskai, atminties kortelės, SSD ir ruošiniai, baterijos, maitinimo blokai, belaidis įkroviklis, MP3 grotuvas ir skaitmeniniai nuotraukų rėmeliai. „Intenso“ produkto dizainas metai iš metų gauna „Red Dot“ apdovanojimą.

„Intenso“ yra gerai žinomas dėl savo patikimumo, ilgalaikio klientų pasitenkinimo ir puikaus kainos bei kokybės santykio.

Aukšta kokybė

Atliekant prekių patikrą, visi produktai yra nuolat tikrinami. Naujų produktų pristatymai yra tiksliai tikrinami „Intenso“ bandymų laboratorijoje ir išleidžiami į prekybą tik gavus nepriekaištingus rezultatus.

Produktų jau yra sandėlyje.

Apie „Intenso“

Nuo įkūrimo 1998 m. „Intenso“ tapo vienu iš pirmaujančių prekės ženklų duomenų laikmenose. Savo praktiniais produktais įmonė siūlo palaikymą kasdieniame gyvenime ir padeda kurti paprastą bei saugų šiuolaikinį gyvenimą. Šiuolaikinėms technologijoms sprendimai pritaikyti žaismingai, novatoriškai ir kūrybiškai. Šiuolaikiniai produktai, keliantys aukštus kokybės reikalavimus, atitinka pagrindines „Intenso“ prekės ženklo savybes.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.intenso.de/en

Apie ELKO grupę

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT, buitinės elektronikos gaminių ir sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonių daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1,768 mln. USD (1,497 mln. EUR).
  1. Naujienos
  2. ELKO platins „Intenso“ laikmenas