Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

ELKO platins MITECH saugos sprendimus

Mitech-perimeter-solutions-outdoor-columns
ELKO pasirašė sutartį su Italijos įmone MITECH dėl perimetro apsaugos sprendimų platinimo.
Turėdama daugiau nei 15 metų patirtį, MITECH siūlo geriausius perimetro įsibrovėlių aptikimo apsaugos sprendimus, skirtus apsaugoti turtą ir žmones.

MITECH produktai pasižymi aukšta itališka kokybe, kuri garantuoja patikimumą, ilgą tarnavimo laiką, puikų funkcionalumą ir kruopščiai ištirtas detales bei dizainą.

Produktų asortimentas yra platus, įvairus ir papildytas priedais. Apsaugos sistemos idealiai tinka patenkinti specifinius poreikius ir eksploatavimo reikalavimus.
2Mitech-outdoor-columns
Lauko kolonos

MITECH kolonos naudojamos lauko perimetro apsaugai ir garantuoja maksimalų komercinių, gyvenamųjų ir pramoninių zonų bei jautrių vietų saugumą. Pažangiausia technologija naudojama sprendimams, pagrįstiems infraraudonųjų spindulių, mikrobangų ar dviguba technologija.
7Mitech-outdoor-barriers
Lauko užtvaros

MITECH siūlo visą spektrą infraraudonųjų spindulių ir mikrobangų apsaugų nuo įsilaužimo, kurios užtikrina puikią apsaugą.Mitech teikia sprendimus viloms, gamyklų pastatams, fasadams, fotovoltiniams laukams ir daugeliui kitų. Įvairios apsaugos gali būti montuojamos ant stulpo arba ant sienos.
Mitech-window-barriers-winner
Durų ir langų užtvaros

Dėl kompaktiškų matmenų šias infraraudonųjų spindulių užtvaras galima pastatyti ant durų, langų, langinių ar žaliuzių. Jos ypač rekomenduojamos siekiant apsaugoti turtą, brangius daiktus ir žmones nuo įsibrovimų ar įsilaužimų.
Mitech-windows-and-doors-sensors
Užuolaidų judesio jutikliai

„MITECH“ gamina dvigubus PIR ir dvigubos technologijos užuolaidų judesio jutiklius su slopinimo fukcija ir akcelerometru (apsaugos nuo klastojimo funkcija), kad būtų galima optimaliai apsaugoti duris ir langus.
Visus produktus lengva įdiegti, jie stabiliai veikia, pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu.
Logo Mitech oriz_16-5
MITECH - pirmaujanti perimetro apsauga
https://www.mitech-security.com
  1. Naujienos
  2. ELKO platins MITECH saugos sprendimus