Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

ELKO platins „Oclean“ išmaniuosius dantų šepetėlius

Oclean-cover2
„Oclean“ yra išmanūs dantų šepetėliai, pasižymintys plačiomis pritaikymo galimybėmis ir sukuriantys geresnius valymo įpročius. Dantų šepetėlius jau galima įsigyti „ELKO“.
Garsiniai dantų šepetėliai vibruoja labai dideliu greičiu ir dažniu, šlifuodami dantų paviršių ir paskirstydami dantų pastą tarp dantų.

Šiuo metu „Oclean“ yra galingiausias pasaulyje garsinis dantų šepetėlis su greičiausiu varikliu rinkoje. Apdovanojimus pelnęs „Oclean“ siūlo daugybę išmaniųjų technologijų ir aukščiausios kokybės funkcijų - įskaitant valymo programas, išsamią analizę ir pramonėje pirmaujančią bateriją, kuri veikia 60 dienų be įkrovimo.

Kiekvieną kartą valantis integruoti jutikliai renka įvairius duomenis, kuriuos programėlės algoritmas naudoja geresniems valymo įpročiams formuoti. „Oclean“ išmaniųjų telefonų programėlėje yra tokios funkcijos kaip aklųjų zonų aptikimas, asmeninė valymo ataskaita, šeimos profiliai, šepetėlių naudojimo stebėjimas.

Puikios galimybės paįvairinti valymo rutiną. „Oclean“ turi tris režimus: valymą, balinimą ir masažą. Kiekvienas iš jų turi keturis intensyvumo lygius. Tai reiškia, kad jis yra saugus bet kokio tipo dantims ir dantenoms.

„Oclean“ asortimente yra keli modeliai, kurie nustebins dizainu ir funkcionalumu: „Oclean X Pro“, „Oclean X“, „Oclean One“, „Oclean F1“, „Oclean Air“.

Produktai ir priedai jau sandėlyje! ELKO yra oficialus „Oclean“ platintojas Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Islandijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Čekijoje.

Apie „Oclean“ galite apsilankyti https://www.oclean.com/lt
  1. Naujienos
  2. ELKO platins „Oclean“ išmaniuosius dantų šepetėlius