Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai Tapti partneriu

ELKO platins „TechnoAware“ produktus ir sprendimus vaizdo analizei ir AI

Technoaware_video-analysis
ELKO yra oficialus „TechnoAware“ vaizdo analizės produktų ir sprendimų platintojas.
„TechnoAware“ turi sukaupę daugiau nei 35 metų patirtį kuriant vaizdo analizės sprendimus vaizdo stebėjimui ir veido atpažinimui. Jų produktai integruoti su visais rinkoje pirmaujančiais vaizdo įrašų valdymo programinės įrangos (VMS) ir kamerų prekės ženklais.
Kadangi „TechnoAware“ siūlo didžiausią ir išsamiausią vaizdo analizės pasirinkimą rinkoje, ilgą laiką domėjomės jais. Tikimės padėti „TechoAware“ paspartinti vaizdo analizės technologijos pritaikymą mūsų atstovaujamose rinkose. Automatizavimo, kurį teikia vaizdo analizė, galimybės yra labai didelės. Sėkmingam šios technologijos įdiegimui reikalingas išsilavinimas ir apmokymai, todėl mūsų kaip platintojo vaidmuo yra panaudoti turimas žinias.
Kristaps Kirpitis VAD produktų skyriaus vadovas, ELKO grupė
„VTrack“ - intelektualiojo vaizdo stebėjimo vaizdo analizė

„VTrack“ yra vaizdo analizės rinkinys, kurį galima pritaikyti skirtingoms funkcijoms, tokioms kaip: įsibrovimas, vartų srautas, ploto skaičiavimas, užimtumo rodiklis, karštosios zonos, bankomatas, kairysis objektas, pavogtas objektas, apiplėšimas, paslydimo kritimas, skaičiavimas, vidutinis greitis, nejudanti transporto priemonė, neteisingas kelias, veido aptikimas, LPR, skimerio aptikimas, automobilių stovėjimo aikštelė, trūkstamas papildymas, šiluma, PTZ kištukas.
TFace - vaizdo analizė biometriniam veido atpažinimui


„TFace-Recognition“ yra biometrinio dirbtinio intelekto vaizdo analizės programa, skirta identifikuoti ar patikrinti unikalius asmenis, palyginant veido požymius, aptiktus iš skaitmeninių vaizdų ar vaizdo įrašų, su veidais duomenų bazėje. „TFace“ yra lankstus ir modulinis bet kuriai sričiai ir prireikus gali būti pritaikytas kiekvienam projektui atsižvelgiant į konkrečius funkcinius reikalavimus.
Technoaware_video-analytics
Apie „TechnoAware“
„TechnoAware“ 2003 m. įkūrė Genujos universiteto ISIP40 tyrimų grupė, turinti daugiau nei 35 metų patirtį, kompetenciją ir žinias. Ji tiria ir plėtoja vaizdo analizės ir dirbtinio intelekto technologijas, produktus ir sprendimus. „TechnoAware“ komanda yra viena svarbiausių vaizdo analizės ir dirbtinio intelekto ekspertų visame pasaulyje.
https://technoaware.org/

Apie ELKO grupę

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos produktų bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonėms daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1 768 mln. USD (1 497 mln. EUR)
  1. naujienos
  2. ELKO platins „TechnoAware“ produktus ir sprendimus vaizdo analizei ir AI