ELKO platins veido atpažinimo programinę įrangą „Herta“

herta-facial-recognistion-software
ELKO pradeda bendradarbiavimą su Herta- viena pirmaujančių pasaulyje veido atpažinimo sprendimų kompanija.
Pagal susitarimą ELKO užtikrina Herta programinės įrangos platinimą Rumunijoje ir Baltijos šalyse.

Herta Security klientų skaičius auga, įskaitant vyriausybės, transporto, finansų ir sporto renginių vietas, kur ji dislokuoja veido atpažinimo palaikomas IP kameras ir saugumo platformas, nepakeisdama esamos įrangos.

Herta programinė įranga yra kelerių metų MTTP proceso rezultatas. Tai unikali programinė įranga, kuriai būdingas greitis, tikslumas ir paprastas naudojimas. Herta yra gavusi daugybę pramonės apdovanojimų, įskaitant „Europos technologijos apdovanojimą 2019“ programinės įrangos kategorijoje.
Veido atpažinimas su vaizdo stebėjimo programomis

„Herta“ vaizdo stebėjimo sprendimas BioSurveillance realiu laiku nustato įvairius veidus, įtraukia registraciją skrydžio metu, identifikuoja anksčiau apmokytus asmenis ir palengvina pavojaus signalų bei asmenų valdymą. BioSurveillance yra tinkamas sprendimas norint padidinti saugumą perpildytoje aplinkoje, tokioje kaip oro uostai, traukinių ar metro stotys, prekybos centrai, sporto stadionai ar miesto centrai.

„BioSurveillance NEXT“ yra efektyvus vaizdo stebėjimo sprendimas veido atpažinimui, specialiai sukurtas tuo pačiu metu atpažinti objektus perkrautoje ir besikeičiančioje aplinkoje. Optimizuotas GPU architektūroms, jis veikia 40 kartų greičiau nei tradicinės sistemos (iki 150 kadrų per sekundę) ir veikia su labai aukštos skiriamosios gebos vaizdo srautais.

Veido analizė rinkodaros tikslais

Remiantis veido analize, „BioMarketing“ sistema leidžia atpažinti tokius parametrus kaip lytis, apytikslis amžius, akinių dėvejimas ir įvairios veido išraiškos savybės.

Naudojant šį įrankį, galima nustatyti tikslinę auditoriją ir patikrinti konkretaus taikinio skelbimą.

Veido atpažinimo sistema prieigos kontrolei

Biometrinė prieigos kontrolė yra puikus sprendimas norint kontroliuoti vartotojo patekimą į fizines vietas, tokias kaip pastatai, biurai, duomenų centrai ir visos ribotos apsaugos zonos.

Veido biometrija naudojama vartotojo identifikavimui ir tapatybei tikrinti. „Herta Security“ prieigos kontrolės sprendimas leidžia valdyti asmenis veiklos metu ir registruoti skrydžio metu juos filmuojant. Ši technologija pateikia puikius rezultatus, nepaisant dalinių veido užtemimų, akinių ar šalikų naudojimo, veido išraiškos pokyčių ir vidutinio veido sukimosi. Be to, tai neleidžia apsimetinėti vartotojais naudojantis nuotraukomis.

Veido atpažinimas atliekant teismo analizę

„BioFinder“ suteikia galimybę ieškoti konkretaus objekto per veido atpažinimą viename ar keliuose įrašytuose vaizdo įrašuose. Dirbdamas su GPU architektūra, jis sugeba dideliu greičiu apdoroti visus vaizdus, esančius analizuojamo objekto vaizdo įraše.

„BioFinder“ yra produktas, kuris yra orientuotas į kriminalistinę analizę ar informacijos klasifikavimą, ir yra naudinga, be kitų situacijų, policijos aplinkoje bei ieškant įtariamųjų.
Apie Hertą

„Herta“ yra pasaulinė lyderė, kurianti pažangiausius veido atpažinimo sprendimus. Barselonoje įsikūrusi įmonė, turinti biurus Madride, Londone ir Los Andžele, siūlo greitus, tikslius, patikimus ir į galutinius klientus orientuotus vaizdo stebėjimo, prieigos kontrolės ir rinkodaros reikalavimus.
Tarptautiniai projektai apima saugių miestų, oro uostų, traukinių ir metro stočių, kalėjimų, bankų, kazino, sporto stadionų, prekybos centrų, karinės, policijos ir teismo medicinos programas. „Herta“ turi partnerius 50 šalių ir daugiau nei 150 sertifikuotų integratorių visame pasaulyje.
Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite https://hertasecurity.com/en

Apie ELKO grupę

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos produktų bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Bendrovė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integratorių ir įvairių sektorių įmonėms daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1 768 mln. USD (1 497 mln. EUR).
  1. Naujienos
  2. ELKO platins veido atpažinimo programinę įrangą „Herta“