ELKO pradeda bendradarbiavimą su "Lindy International" – patikimu pasaulinio ryšio technologijų tiekėju.

CablesAdapters_slider_desktop
„Lindy“ yra viena iš pirmaujančių kabelių ir ryšio tiekėjų Europoje. Platus gamintojo prekių asortimentas apima daugiau nei tris tūkstančius vienetų, siūlančių profesionalius sprendimus tokiose produktų grupėse kaip adapteriai ir keitikliai, profesionalūs laidai, ausinės, audio ir video, taip pat IT jungtys ir priedai.
Apimdami visą IT ir AV ryšio reikalavimų spektrą su visapusišku techniniu palaikymu prieš pardavimą ir po pardavimo, neprilygstamu klientų aptarnavimu ir žiniomis, „Lindy“ puikiai papildo ELKO produktų portfelį ir tiekimą tiek sistemų integratoriams, tiek mažmeninės prekybos tinklams.
"Per pastaruosius 90 metų "Lindy" sėkmingai įsitvirtino kaip pirmaujanti kabelių ir ryšio sprendimų gamintoja. Skaitmeniniam amžiui galingesnių ir patvaresnių ryšio sprendimų paklausa tik didės. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams konkurencingus, kokybiškus produktus, tokius kaip "Lindy"“, – sako Janis Jegers, ELKO grupės Baltijos šalių sprendimų padalinio vadovas.
„Džiaugiamės turėdami galimybę dirbti su IT ir plataus vartojimo elektronikos produktų ir sprendimų rinkodaros srityje išsiskiriančia įmone ELKO. Kartu tai yra unikali galimybė padaryti mūsų AV ir IT ryšio portfelį prieinamą klientams Baltijos šalyse ir Lenkijoje, žengiant svarbų žingsnį į priekį pozicionuojant "Lindy" kaip pirmąjį ryšio pasirinkimą“, – pridūrė Estebanas Chaparro, "Lindy International" pardavimų vadovas.
"Lindy" sprendimai jau ELKO sandėlyje. Kreipkitės į savo ELKO vadybininką arba apsilankykite elektroninės prekybos sistemoje.
LINDY-Logo_RGB_black_BufferZone
„Lindy“ buvo įkurta Vokietijoje 1932 m. ir turi biurus visame pasaulyje. Turėdama platų novatoriškų produktų asortimentą, „Lindy“ siūlo platintojams, perpardavėjams, montuotojams ir sistemų integratoriams geriausius kabelių ir ryšio technologijų išteklius. "Lindy" kabelių ir ryšio sprendimai visada užtikrina našumą ir patikimumą, kurių reikia norint išnaudoti visas skaitmeninio įrenginio galimybes.

www.lindy.com
  1. Naujienos
  2. ELKO pradeda bendradarbiavimą su "Lindy International" – patikimu pasaulinio ryšio technologijų tiekėju.