ELKO pradeda platinti "Alta Labs" tinklo technologijas

banner_web
ELKO tapo oficialiu naujo, bet patyrusio WiFi ir tinklo komutatorių verslui gamintojo "Alta Labs" platintoju.
Nors "Alta Labs" yra naujas ir dar tik kuriamas prekės ženklas, jo pranašumas – ilgą ir įspūdingą patirtį šioje pramonės šakoje turintys žmonės. "Alta Labs" yra SVT (SoundVision Technologies) padalinys.

"Alta Labs" kuriami, projektuojami ir gaminami tinklo sprendimai verslui apima visą spektrą. Projektuojant techninę įrangą daugiausia dėmesio skiriama nesudėtingam diegimui, dideliam našumui ir patikimumui.

Pirmiausia "Alta Labs" siūlo "WiFi 6" prieigos taškus AP6 ir AP6-Pro, kuriuos netrukus papildys S24-PoE, S16-PoE ir S8-PoE jungikliai (planuojama, kad jie bus pristatyti 2023 m. rugsėjį).
"Alta Labs AP6" ir "AP6 Pro" prieigos taškai yra kompaktiški ir pasižymi elegantišku estetiniu dizainu, todėl juos galima lengvai integruoti į biuro, verslo ir gyvenamąją aplinką.

"AP6 Pro" palaiko 4096 QAM, yra IP54 klasės, tinkama naudoti aukštesnės kategorijos komercinėse patalpose. Prieigos taškai yra maitinami per Ethernet, todėl juos lengva ir patogu įrengti.
"Alta Labs" debesijos valdymo platformoje užtikrinamos sklandžios stebėjimo ir konfigūravimo galimybės iš bet kurio įrenginio, įskaitant stacionarius ir nešiojamuosius kompiuterius bei mobiliuosius įrenginius. Jokių licencijavimo mokesčių.
Alta-Labs-logo
Apie "Alta Labs”

2022 m. savo veiklą pradėjusi "Alta Labs" patentuotos programinės ir techninės įrangos pagrindu kuria revoliucines tinklo technologijas. Įmonės tikslas - sukurti lengvai naudojamą, tačiau visiškai pritaikomą valdymo ir eksploatavimo programinę įrangą, kuri padėtų naudotojams valdyti savo "WiFi" poreikius, nesvarbu, kokią sistemą ar dizainą jie nori įdiegti.

www.alta.inc
  1. Naujienos
  2. ELKO pradeda platinti "Alta Labs" tinklo technologijas