"ELKO" pradeda platinti belaidžius dulkių siurblius "Dreame"

Dreame-cordless-vacuum-cleaner_official-distributor
Pastaruoju metu dulkių siurblių pramonė patiria pirkimų ,,sprogimą" - naujųjų technologijų įsigijimas tenkina vartotojų lūkesčius. Rinka lengvai priima naujus ir novatoriškus prekės ženklus. „ELKO“ pristato „Dreame“ - naują ir novatorišką išmaniųjų buitinių valymo prietaisų gamintoją.
„ELKO“ tapo pirmuoju oficialiu „Dreame“ belaidžių dulkių siurblių platintoju Baltijos šalių rinkoje. Didmeninė prekyba pradedama Slovėnijoje, Slovakijoje, Rumunijoje, Kazachstane, Turkmėnistane, Uzbekistane, Kirgizijoje, Tadžikistane, Čekijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Kipre, Ukrainoje, Lenkijoje ir Kaliningrade.
Pirmieji yra „Dreame V9“ ir „Dreame V10“ modeliai. Produktus jau galima rasti didmeninėje prekyboje.
„Dream“ gaminiuose yra visas sąrašas norimų funkcijų, reikalingų šiuolaikiniam dulkių siurbliui:
  • Belaidis
  • Nereikalingas papildomas instaliavimas
  • Keičiamos siurblio galvutės skirtos įvairiems valymo paviršiams (grindims, kilimams, audiniams, baldams, užuolaidoms bei automobiliams)
  • Modernus: patogus ir praktiškas, paprastas naudojimas
  • Lengvas
  • Galingas
  • Greitas įkrovimas ir ilgas baterijos veikimo laikas
  • Plaunamos filtrų kasetės - mažiau atliekų bei papildomos priežiūros
Daugelis technologijų yra patentuotos naujovės.
„ELKO“ grupės prekės ženklo padalinio vadovė Baiba Indane apie produkto savybes ir naudojimą: „Belaidis dulkių siurblys yra puikus pasirinkimas bet kuriuose namuose. Siurbliai puikiai automatizuoti, tačiau jų negalima naudoti kitiems paviršiams, išskyrus grindis. Klasikiniai siurbliai paprastai yra sunkūs bei reikalaujantys sunkaus įdiegimio prieš ir po siurbimo - labiau tinkantys rimtam valymui. „Dreame“ yra novatoriškas ir patikimas produktas už prieinamą kainą."
Apie „Dreame“
Dreame-logo-web
„Dreame Technology“ yra novatoriška įmonė įsteigta 2015 m. , kurios vizija yra „pagerinti pasaulinių vartotojų gyvenimo kokybę“. Bendrovė daugiausiai dėmesio skiria aukščiausios klasės valymo prietaisams, pasitelkdama astrodinamikos technologijas. 2017 m. pabaigoje „Dreame“ prisijungė prie „Xiaomi“ ekologinio tinklo, kuri yra pirmaujanti išmaniųjų buitinių valymo prietaisų srityje.

https://www.dreame-technology.com/
  1. Naujienos
  2. "ELKO" pradeda platinti belaidžius dulkių siurblius "Dreame"