ELKO pradeda platinti Soocas produktus!

Soocas-logo-title-image
Soocas - naujas Xiaomi ekosistemos prekės ženklas, skirtas sveikatai bei grožiui.
Šiuolaikiškos ir išmanios asmens higienos priemonės: elektriniai dantų šepetėliai, vandens purškikliai, plaukų džiovintuvai. Soocas taip pat siūlo priežiūros priemones skirtas vyrams, kurias jau dabar galite įsigyti didmeninėje ELKO prekyboje.

Soocas išsiskiria estetika, modernumu bei novatoriškumu. Produktai yra pelnę daugybę tarptautinių dizaino apdovanojimų, tokių kaip Vokietijos Braun apdovanojimas, Vokietijos iF dizaino apdovanojimas, Japonijos dizaino apdovanojimas, Vokietijos Red Dot apdovanojimas ir kiti.
soocas-awards
Produktai jau prekyboje!
ELKO yra oficialus Soocas platintojas Latvijoje, Estijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Slovakijoje ir kitose Šiaurės šalyse.
Apie Soocas
Soocas-logo-web-news
2015 m. Šendžene buvo pradėti kurti Soocas produktai. Pirmuoju produktu, kuris buvo pristatytas 2016 m., tapo SOOCAS X3 elektrinis dantų šepetėlis,. Įmonė siekia derinti estetiką ir praktiškumą asmens sveikatos priežiūros srityje. 2018 m. SOOCAS susiskirstė pagal tris produktų linijas: Burnos priežiūra, Vyrų priežiūra ir Plaukų priežiūra.

www.soocastech.com
  1. Naujienos
  2. ELKO pradeda platinti Soocas produktus!