ELKO pradeda platinti tinklo produktus iš "Ruijie Networks"

Ruijie_banner_web
ELKO tapo oficialiu "Ruijie Networks", aukščiausios kokybės komutatorių (switches), belaidžio ryšio, maršrutizatorių, tinklų sąsajų, programinės įrangos ir debesijos produktų prekės ženklo, platintoju.
"Ruijie" siūlo kompleksinius, integruotus tinklo ir jo saugumo užtikrinimo sprendimus įvairių pramonės šakų klientams.Turėdama daugiau nei 10 produktų linijų, daugiau nei 1200 patentų bei daugiau nei 400 pačių sukurtų produktų, "Ruijie" yra viena iš pirmaujančių IRT infrastruktūros ir pramonės sprendimų teikėjų, aptarnaujanti daugiau nei 60 šalių bei regionų visame pasaulyje, o OEM ir ODM paslaugas teikianti 10 šalių, įskaitant Europą.
"Reyee" - tai "Ruijie" pradėtas kurti mažų ir vidutinių įmonių rinkai skirtas prekės ženklas. "Reyee" produktų linijas sudaro belaidis ryšys, komutatoriai, maršrutizatoriai, namų "Wi-Fi" ir debesijos paslaugos.
ruijie_logo
Apie Ruijie

"Ruijie Networks" - pirmaujanti IRT infrastruktūros ir pramonės sprendimų teikėja, užsiimanti MTTP, projektavimu ir tinklo įrenginių bei tinklo saugumo produktų pardavimu. IDC duomenimis, "Ruijie" ketverius metus iš eilės užėmė pirmąją vietą "Wi-Fi 6" produktų tiekimo rinkoje ir trečiąją vietą Kinijos eterneto (Ethernet) komutatorių (swich) rinkoje.

www.ruijienetworks.com
  1. Naujienos
  2. ELKO pradeda platinti tinklo produktus iš "Ruijie Networks"