Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

ELKO tampa oficialiu DJI dronų platintoju visose Baltijos šalyse

DJI-drones-distributor
DJI yra pirmaujanti pasaulyje fotoaparatų, dronų ir stabilizatorių gamintoja. Nuo šiol juos galima įsigyti didmeninėje prekyboje ELKO Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.
DJI yra dominuojanti rinkos lyderė lengvai valdomų, nepilotuojamų orlaivių, aerofotografijos nuotraukų bei vaizdo įrašų pramonėje, užimanti daugiau nei 70 procentų pasaulinės nepilotuojamų orlaivių rinkos.

Kamerų, dronų technologiją plačiai naudoja profesionalūs filmų kūrėjai, žemės ūkio, paieškos ir gelbėjimo, energetikos infrastruktūros ir kitose srityse.

Bendrovė taip pat kuria ir gamina fotoaparatų vaizdo stabilizavimo įtaisus, sporto kameras, fotoaparatų stabilizatorius, skrydžio platformas ir skrydžio valdymo sistemas.

ELKO tapo oficialiu DJI platintoju Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Prisijunkite prie mūsų elektroninės prekybos sistemos arba tapkite partneriu, norėdami peržiūrėti DJI Phantom, Mavic ir Spark dronus, Ronin ir Osmo vaizdo stabilizavimo įrenginius ir kitus produktus!
  1. Naujienos
  2. ELKO tampa oficialiu DJI dronų platintoju visose Baltijos šalyse