Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

ELKO tampa pirmuoju oficialiu realme išmaniųjų telefonų platintoju Baltijos šalyse

Distributor-of-realme-smartphones_title-image-2
ELKO tapo pirmaisiais platintojais Baltijos šalyse ir pristato Baltijos rinkai pasaulyje greičiausiai augantį išmaniųjų telefonų prekės ženklą – realme.
Įkurtas 2018 metų viduryje, realme prekės ženklas „supurtė” rinką dėl savo specifikacijų bei jų produkto kainų strategijos. realme greitai tapo pasaulio greičiausiai augančiu išmaniųjų telefonų prekės ženklu, užimančiu, aukštą, klientams pasitikėjimą keliančią vietą tarp kitų populiariausių prekės ženklų.

Remiantis Counterpoint tarptautine išmaniųjų telefonų siuntų statistika, 2020 metų pirmąjį ketvirtį realme prekės ženklas tarp naujai pasirodžiusių išmaniųjų telefonų užėmė 7 vietą, bet buvo pirmasis pagal metinio augimo rodiklį, kuris siekė 157%.

Po sėkmės Azijoje, realme dabar žvalgosi į Europą, ir prieš metus, 2019 m. birželį, realme oficialiai paskelbė apie savo atėjimą į Europos rinką. Pasiekusi puikius rezultatus tokiose šalyse kaip Ispanija, realme jau pradėjo veiklą JK, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir daugelyje kitų rinkoje Europoje. Bendarbiaudama su pagrindiniu partneriu ELKO, realme pradeda veiklą Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
Produktas jau pasiteisino Azijos rinkoje
„Siekiame pristatyti naujas technologijas į rinką - taip mes kaip platintojas praplečiame mūsų klientų verslo galimybes, nes vienas jų pagrindinių kasdieninių iššūkių yra išplėsti prekių asortimentą bei atrasti naujus prekės ženklus, turinčius didžiulį potencialą. Ši tiesioginė galimybė platinti realme produktus yra didžiulis įsipareigojimas mums tą padaryti. Produktas jau pasiteisino Azijos rinkoje ir yra pasiruošęs patenkinti europiečių poreikį įsigyti aukštųjų technologijų našiausią išmanųjį telefoną už geriausią kainą,” Baiba Indane, ELKO Grupės Firminių gaminių skyriaus vadovė.

Turint omenyje itin madingą dizainą ir neįtikėtiną našumą, realme produktai buvo sukurti jauniems klientams. realme siūlo klientams produktus su naujas madas nustatančiomis technologijomis, savybėmis ir vartotojų patirtimi, neturinčia sau lygių šioje kainos kategorijoje.

Iš pradžių, produktų asortimentas Baltijos šalyse apims šiuos modelius: realme 6; realme 6 Pro; realme X3, realme X50 Pro, and realme X50, tačiau yra tikimybė, kad asortimentas bus išplėstas kitais realme ekosistemos produktais, tokiais kaip išmanieji laikrodžiai, ausinės bei televizoriai. Pirmieji prekių pristatymai yra suplanuoti rugsėjo pradžioje.
realme-logo_ELKO-news
realme yra technologijų prekės ženklas, besispecializuojantis aukštesnės kokybės itin madingų išmaniųjų ir IoT produktų teikime. Šie gaminiai pasižymi geriausiu dizainu bei našumu. realme užima 7 vietą tarp išmaniųjų telefonų pasaulyje ir remiantis 2019 3 ketvirčio tarptautine išmaniųjų telefonų siuntų statistika, buvo oficialiai priskirtas populiariausiams išmaniųjų telefonų prekės ženklams. 2019 metais, realme tarptautinių išmaniųjų telefonų siuntų skaičius siekė 25 milijonus, o metinis augimo rodiklis sudarė 808%, todėl realme užėmė 1 –ąją vietą tarp išmaniųjų telefonų prekės ženklų. Taip, realme tapo greičiausiai augančiu išmaniųjų telefonų prekės ženklu pasaulyje. Nuo jo paleidimo Azijos rinkoje, realme produktai buvo labai gerai priimti Azijos rinkoje dėl savo našumo bei stiliaus, vien Indijoje per 3 dienas buvo nupirkta 1 milijonas mobiliųjų telefonų. realme dabar yra vienas iš 4 dažniausiai perkamų prekės ženklų Indijoje bei patenka į populiauriausių 5-uką Indonezijoje. Remiantis 2019 m. lapkričio statistika, realme pateko į populiariausių išmaniųjų telefonų prekės ženklų 5-uką Ispanijoje.

Šiuo metu įmonė vykdo veiklą 27 rinkose visame pasaulyje.
www.realme.com
  1. Naujienos
  2. ELKO tampa pirmuoju oficialiu realme išmaniųjų telefonų platintoju Baltijos šalyse