ELKO tapo 360 robotų siurblių distributoriumi

360-robotic-vacuum-cleaner_S10_distribution_ELKO
ELKO pradėjo bendradarbiauti su 360 Smart Life Group ir tapo šio gamintojo robotų siurblių distributoriumi Baltijos šalyse ir Lenkijoje.
Robotai siurbliai tampa vis labiau technologiškai pažangesni. Tokie yra
ir 360 - TOP siurbliai Kinijoje. Pavyzdžiui, pastarajame 360 modelyje S10 įmontuoti trišakiai LiDAR'ai, kurių dėka įrenginys yra itin plonas (tik 8.5 cm), gali valyti po baldais ir efektyviau išvengti kliūčių. Visi 360 produktai išsiskiria aukšta kokybe ir konkurencinga kaina. Tai puikus ELKO asortimento papildymas.
360Logo
Apie 360

"360 Smart Life Group tai 360 priklausanti verslo grupė, kuri fokusuojasi į
tyrimus ir vystymą (angl. R&D) bei smuklių prietaisų inovacijas ir IoT sprendimus. Įsipareigojusi kurti saugų ir išmanų gyvenimą žmonėms visame pasaulyje, 360 Smart Life Group sukūrė daug sėkmingų išmaniųjų įrenginių namų apsaugos, išmaniųjų namų, išmanių aksesuarų, išmanių kelionių, saugios bendruomenės ir kitose srityse. Tuo pačiu, 360 Smart Life Group yra pasiūliusi konkurencingus IoT sprendimus išmanios mažmeninės prekybos įmonėms, vaizdo debesų platformų ir viešbučių apartamentų valdymo srityse derindama galingą „360 Security Brain“ su verslo scenarijais.

www.smart.360.com
  1. Naujienos
  2. ELKO tapo 360 robotų siurblių distributoriumi