Galimi „Synology“ sistemų palaikymo rinkiniai

technogroup-synology-service-packs
Trečiųjų šalių techninės priežiūros duomenų centruose lyderis Europos rinkoje „Technogroup“ teikia „Synology“ pogarantinio palaikymo atvykstant į vietą rinkinius bei „Synology“ pogarantinio palaikymo naujai ir veikiančiai techninei įrangai atvykstant į vietą rinkinius. Paslaugą galima įsigyti iš ELKO Baltijos šalyse ir Ukrainoje.
Galimos trys „Technogroup“ palaikymo rinkinių, skirtų „Synology“ klientams, versijos: atvykstant į vietą, pogarantinė priežiūra atvykstant į vietą ir pakeitimas kitą darbo dieną. Priešingai nei pirmos dvi versijos, į „Synology“ pakeitimo kitą darbo dieną rinkinį atvykimo į vietą paslauga nėra įtraukta. „Synology“ pakeitimo kitą darbo dieną palaikymo rinkiniai yra originalios bazinės garantijos, taikomos „Synology“ įmonių tinklinės duomenų saugyklų sistemoms, pratęsimai.

Kiekvienai sistemai reikalingas atskiras palaikymo rinkinys, t. y. vienas palaikymo rinkinys negali būti užsakytas kelioms sistemoms.

Mūsų „Synology“ sistemų palaikymo rinkinių kaina priklauso nuo techninės įrangos pirkimo kainos, licencijos trukmės ir aptarnavimo lygio sutarties (SLA). Daugiau informacijos sužinosite susisiekę su jūsų ELKO klientų aptarnavimo vadybininku.

Apie „Technogroup“ ir „S + O“, AG

„S + O“, AG yra paslaugų distributorius, kuris pagrinde parduoda „Technogroup“ paslaugų rinkinius. „S + O“, AG parduoda šiuos palaikymo rinkinius tarptautiniams distributoriams per internetinį portalą. DACH ir Beneliukso regionuose, „Technogroup“ yra pirmaujantis Trečiųjų šalių techninės priežiūros (TPM) paslaugų tiekėjas Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kuris „S + O“, AG vardu teikia palaikymo paslaugą klientams ir, būdama „Evernex“ dalimi, yra trečiųjų šalių techninės priežiūros duomenų centruose lyderė Europos rinkoje. Įmonė siūlo technines paslaugas bei konsultavimą iš vieno šaltinio visoms kertinėms duomenų centrų IT sistemoms. Išsamūs paslaugų rinkiniai padeda įvairių sektorių įmonėms išvengti ir ištaisyti techninės įrangos gedimus bei prailginti IT sistemų tarnavimo laiką už priimtiną kainą. Papildomi sprendimai apima IT stebėjimą, tinklo paslaugas, IMAC paslaugas, modifikacijas ir atnaujinimus bei senų sistemų perdirbimą. Kaip viena pirmųjų rinkoje, „Technogroup“ yra sertifikuota pagal ISO standartus kokybės valdymo, aplinkosaugos vadybos ir informacijos saugumo srityse.

www.technogroup.com
  1. Naujienos
  2. Galimi „Synology“ sistemų palaikymo rinkiniai