Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

Įmonė„Gandalf Distribution AB” taps visiškai kontroliuojama ELKO įmonių grupės dukterine įmone

DSC_1130
Dvejus metus sėkmingai veikusi Šiaurės regione, rugpjūčio pabaigoje ELKO įmonių grupė pasirašė švedų platintojo „Gandalf Distribution AB” likusių 15 % akcijų pirkimo sutartį ir tokiu būdu užbaigė įmonės akcijų įsigijimą.
2017 metų liepos mėnesį ELKO įmonių grupė įsigijo 85 procentus įmonės „Gandalf Distribution AB” akcijų. Ši įmonė yra viena lyderiaujančių kompiuterių ir išorinių įrenginių platintojų Švedijoje. Šis įvykis pažymėjo pirmuosius ELKO įmonių grupės plėtros žingsnius į Šiaurės šalių rinką. 2019 metų birželio 30 dienos duomenimis, ELKO įmonių grupės akcijos Šiaurės regione sudarė 6% pelno.
ELKO itin vertina patirtį ir gerai išvystytą verslo „Gandalf“ modelį Šiaurės regione – esame užtikrinti dėl įsigytos įmonės istorijos ir sinergijos, kurią ji suteiks abiejoms įmonėms nuo pat pradžių. Šiuos dvejus metus mes bendrai sugebėjome reikšmingai išplėsti įmonės „Gandalf“ produktų vertybinių akcijų rinkinį (pridėjome tokius tiekėjus kaip Intel, Ubiquity, Razer, Kingston, MSI, Microsoft) norėdami užtikrinti, kad mūsų klientai turėtų prieigą prie didesnio produktų asortimento. ELKO įmonėms tai leido pasiekti 19% bendrajį metinį Šiaurės šalių pajamų augimo koeficientą 2019 metų antrojo ketvirčio pabaigoje. Taip pat sustiprinome produktų vadybos komandą siekdami užtikrinti aukštą paslaugų kokybę mūsų tiekėjams ir klientams. Parengiamieji darbai leido mums pasirengti tolimesniam bendrovės„Gandalf” veiklos augimui ateinančius tris metus ne tik Švedijoje, bet visame Šiaurės šalių regione. Dėl šios priežasties 15% akcijų įgyjimas ir visiškas veiklos integravimas yra logiškas ir lengvai priimamas sprendimas. Bendrovės „Gandalf” komanda įrodė esanti labai motyvuota ir profesionali –esame pasiryžę dirbti kartu vardan galimybių, pasiekimų ir abipusio augimo!
Svenas Dinsdorfas ELKO įmonės grupių generalinis direktorius
„Gandalf“ veikia su savo prekės ženklu, kurį pamažu pristatė kartu su atskira įmonės kultūra ir funkciniais elementais, tačiau tolesnė integracija įvyks artimiausiu metu. Davidas Nicanderis toliau eis generalinio direktoriaus pareigas.
Pradinis bendros įmonės etapas įrodė, kad susijungimas buvo sėkmingas. Verslo kultūra ir abiejų organizacijų į klientus orientuotas požiūris leido įvertinti įmonės galimybes ir mes pamatėme, kad visiška integracija bus naudinga klientams, darbuotojams ir tiekėjams. Integracija – tai naujas logiškas žingsnis mūsų tolimesnės plėtros link. Šiandien „Gandalf” įmonėje, visi darbuotojai yra išdidūs ELKO įmonių grupės nariai, ryžtingai siekiantys pasisekimo.
Davidas Nikanderis įmonės „Gandalf Distribution AB” generalinis direktorius
Apie įmonę „Gandalf Distribution AB”

Bendrovė „Gandalf” buvo įkurta Malmö mieste 1984 m. ir šiuo metu turi 45 darbuotojus. Įmonė „Gandalf” tiekia IT aparatinę įrangą – nešiojamus kompiuterius, kietuosius diskus, monitorius, grafikos plokštes, tinklo produktus ir komponentus – pardavėjams visame Šiaurės šalių regione. „Gandalf“ yra vienas iš didžiausių privataus kapitalo tiekėjų regione ir turi pardavimų ofisus Stokholme, Gotenburge ir Lundo miestuose. „Gandalf“ neseniai užbaigė savo finansinius metus su 840 mln. SEK (81,27 mln. USD) pajamų.

Daugiau informacijos rasite: www.gandalf.se
  1. Naujienos
  2. Įmonė„Gandalf Distribution AB” taps visiškai kontroliuojama ELKO įmonių grupės dukterine įmone