Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

Išmanieji telefonai, skirti žaidimų mėgėjams: „ELKO” pradeda platinti „Black Shark“ produkciją.

Black-Shark-4-KV
Mobilieji žaidimai ir toliau įsitvirtina kaip dominuojanti žaidimų platforma. Vartotojai ieško aukštos kokybės žaidimų patirties net ir mobiliuosiuose telefonuose, o „Black Shark“ išmanieji telefonai yra specialiai tam ir sukurti.
„Black Shark“ yra aukščiausios klasės išmanusis telefonas, skirtas žaidimų mėgėjams, su sukurtu žaidimų pulteliu ir gausios priedų sistemos deriniu, telefonas sukuria puikią žaidimo patirtį. Aukščiausios klasės žaidimų priedai pagerina garso našumą, vėsinimą, valdymą ir dar daugiau kitų, žaidimus lengvinančių, funkcijų.

ELKO tapo oficialiu „Black Shark“ išmaniųjų telefonų ir jų priedų platintoju Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Slovakijoje ir Čekijoje.
black 2
„Black Shark“ vos per trejus metus nuo kompanijos įkūrimo sėkmingai įsitvirtino žaidimams skirtų produktų rinkoje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams konkurencingus naujausių technologijų produktus, „Black Shark“ yra akivaizdi žaidimų išmaniųjų telefonų pramonės lyderė“, - sako Baiba Indane, „ELKO Group “ prekės ženklo padalinio vadovė.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti savo išmanųjį telefoną, skirtą žaidimų entuziastams, ELKO atstovaujamose rinkose. Mes pasirinkome ELKO kaip patikimą partnerį platinti savo išmaniuosius telefonus bei jų priedus, manome, kad bendrovė neabejotinai prisidės prie „Black Shark“ prekės ženklo žinomumo didinimo rinkoje “, - komentuoja Davidas Li ,,Black Shark Global“ viceprezidentas.
blackshark logo Vertical
Apie „Black Shark“:

Pažangiausia žaidimų technologijų kompanija „Black Shark“ kuria žaidimų ekosistemą, pagrįstą aparatine, programine įranga ir paslaugomis, kurias dabar daugiausia perteikia išmanieji telefonai. „Black Shark“ siekia suteikti neprilygstamą ir unikalią žaidimų patirtį ir sukuria geriausią žaidimų pasaulį įtraukiant net geriausius pasaulio žaidėjus. „Black Shark“ yra įsikūrę Pekine, Šanchajuje, Šendžene ir Honkonge. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite bendrovės svetainėje: global.blackshark.com
  1. Naujienos
  2. Išmanieji telefonai, skirti žaidimų mėgėjams: „ELKO” pradeda platinti „Black Shark“ produkciją.