Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

Modernūs „Roborock“ dulkių siurbliai papildė ELKO buitinės elektronikos asortimentą

roborock-s5-100770074-large
ELKO grupės gaminių asortimentas plečiasi iš esmės dėl didėjančios buitinės elektronikos įvairovės. Norėdama pasiūlyti klientams naujausius ir naujoviškiausius prietaisus, ELKO sudarė „Roborock“ automatinių dulkių siurblių platinimo sutartį.
Šis prekės ženklas yra „Xiaomi“ ekologinės grandinės įmonė narė ir siekia kurti naujoviškus gaminius sprendžiant įvairias namų ūkio problemas bei supaprastinant gyvenimą pasitelkus modernias technologijas.

„Roborock“ kuria „Xiaomi“ reikliausius modelius – „Mi“ namų automatinį dulkių siurblį ir „Roborock“ automatinį dulkių siurblį. Visi dulkių siurbliai yra „Xiaomi“ ekosistemos ir išmaniųjų namų aplinkos dalis. Siurbliuose yra įvairių funkcijų, pvz., navigacija išmaniuoju telefonu, tačiau juos paprasta naudoti ir jie yra technologiškai pažangūs pagalbininkai skubant.
Mums garbė, kad ELKO grupė savo klientams galės pasiūlyti pasaulyje pirmaujantį automatinių dulkių siurblių prekės ženklą. „Roborock“ gaminiai bus platinami Baltijos, Norvegijos ir EEB šalyse. „Roborock“ gaminiai pasižymi ganėtinai įspūdingomis savybėmis, pvz., lazerine lokalizavimo sistema ir išmaniąja navigacijos technologija, moderniu dizainu, ilgesne baterijos naudojimo trukme ir veiksmingumu. Todėl tai vertinga buitinės elektronikos asortimento investicija. Kadangi „Roborock“ yra „Xiaomi“ ekosistemos įmonė, teikianti naujoves ir aukštos kokybės technologijas, mums didelė garbė, kad galime patenkinti savo klientų reikalavimus, keliamus skirtingose rinkose pageidaujamiems kokybiškiems ir naujoviškiems gaminiams.
Baiba Indāne ELKO grupės prekės ženklo padalinio vadovė
„Roborock“ komanda turi skirtingus išsilavinimus ir patirtį skirtingose srityse, pvz., algoritmų kūrime, elektroninėje inžinerijoje, mechaninių struktūrų dizaine ir gamyboje. Įmonė informuoja, kad jos vizija – kurti iš tikrųjų funkcionalius ir patvarius gaminius, padedančius žmonėms mėgautis gyvenimu, kurį supaprastina aukštosios technologijos. Bendradarbiavimas su ELKO grupe atvers duris į naujas rinkas ir suteiks naujų galimybių pristatyti puikiai veikiančius gaminius už priimtiną kainą dar daugiau naudotojų.
roborock1
Kviečiame susisiekti su vietiniais už ryšius su klientais atsakingais vadovais arba apsilankyti vietinėje el. prekybos sistemoje, jei norite sužinoti daugiau apie gaminius.
Apie „Roborock“
Įmonė įkurta 2014 m. liepą. „Beijing Roborock Technology Co., Ltd.“ specializuojasi automatinių dulkių siurblių ir kitų valymo prietaisų tyrimo, kūrimo ir gamybos srityse. 2014 m. rugsėjį „Roborock“ gavo investicijų iš „Xiaomi“ ir tapo „Xiaomi“ įmone nare. 2016 m. rugsėjį buvo išleistas pirmasis gaminys – „Mi“ namų automatinis dulkių siurblys tapo perkamiausiu automatiniu dulkių siurbliu Kinijoje. Po metų įmonė išleido antrąjį gaminį.

Apie ELKO grupę
ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir buitinės elektronikos gaminių bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Ji teikia įvairius gaminius ir paslaugas daugiau nei 10 000 platintojų, vietos kompiuterių gamintojų, sistemų integruotojų ir įmonių, veikiančių skirtinguose sektoriuose, 31 Europos ir Centrinės Azijos šalyje. Grupės apyvarta 2018 m. buvo 1 768 mln. USD (1 497 mln. EUR).
  1. Naujienos
  2. Modernūs „Roborock“ dulkių siurbliai papildė ELKO buitinės elektronikos asortimentą