Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

MSI žaidimų sprendimai jau prieinami ELKO Lenkija partneriams

MSI_picture
Nuo 2019 m. kovo mėn. ELKO Lenkija išplėtė savo produktų asortimentą nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais ir monitoriais iš didžiausio pasaulio prekės ženklo, MSI. Ilgą laiką bendrovės kūrėjams bendradarbiaujant su profesionaliais e. sporto žaidėjais, MSI sukūrė itin aukštos kokybės produktus, atitinkančius pirkėjo pageidavimus.
„Businesswire.com“ mokslinių tyrimų portalo duomenimis, nuo 2018 m. iki 2025 m. prognozuojama, kad e. sporto rinka ženkliai padidės iki 18,6 proc., o tai reiškia, kad padidėjo atitinkamų produktų pardavimai. Apžvalgininkai pastebi, kad kompiuterinių žaidimų monitorių dalis pasaulio rinkoje yra viso tik apie 2%, tačiau jų pardavimo pelnas yra beveik tris kartus didesnis nei standartinių monitorių, pritraukiančių vis daugiau pardavėjų.

MSI kompiuterius ir monitorius jau galima užsisakyti iš Lenkijos partnerių per ELKO Lenkija. MSI produktai tiekiami visoje Lenkijoje.
Apie MSI
Taivano gamintojas „Micro-Star International“ (MSI) yra vienas iš dešimties žaidimų monitorių tiekėjų visame pasaulyje. Be to, žaidimų monitorių segmente bendrovės įgaubti ekranai užima antrą vietą, iškart po lyderio „Samsung“. MSI palaiko daugiau nei 20 profesionalių e-sporto komandų, taip pat įvairių tarptautinių konkursų, pelniusių pirmaujančių e. sporto komandų ir profesionalių žaidėjų pasitikėjimą visame pasaulyje.
  1. naujienos
  2. MSI žaidimų sprendimai jau prieinami ELKO Lenkija partneriams