Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

Naujasis „Dell Latitude 5490“ – nepamainomas darbo įrankis

Jei pasirinksi kompiuterį iš “Dell Latitude” šeimos, gali būti tikras – bet kuris šio gamintojo ir šios serijos kompiuteris skirtas rimtam darbui. Jokių nereikalingų dizaino detalių, tačiau patvarus ir patrauklus, paliekantis profesionalų įspūdį. Speciali naujovė – programa „ProSupport“ yra servisas, prižiūrintis tavo kompiuterį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
Gamintojas „Dell“ visuomet rūpinasi, kad verslo klasės „Latitude“ serijos nešiojamieji kompiuteriai būtų patogūs tiek dirbti biure, tiek keliaujant. Ypatingas dėmesys skiriamas stabiliam darbui, ilgaamžiškumui, patikimumui ir aukščiausios klasės kontrolės mechanizmams, leidžiantiems maksimaliai sutaupyti tiek įmonės išlaidų, tiek IT specialistų laiko.

Apie tai, kad ir 5490 modelyje pavyko visa tai sujungti, liudija ką tik publikuotas „Laptop Mag“ vertinimas. Portalas, kurio specializacija yra įvairių kompiuterių bandymai taikant specialias metodologijas, įvertino “Dell Latitude 5490” keturiomis su puse žvaigždutės iš penkių galimų. Vieninteliai trūkumai – ekrano išvaizda, garso kokybė ir įkaitimas. Tačiau ypač pabrėžti privalumai – patogi klaviatūra, kuria lengva pereiti nuo vienos funkcijos į kitą (būtina šiuolaikiniame „multitaskingo“ pasaulyje!) ir akumuliatorius. Bandymuose kompiuteris be perstojo dirbo 9 valandas ir 54 minutes!

Nešiojamasis kompiuteris pasižymėjo ir 17 įvairių “MIL STD 810G” ištvermės bandymų. Tai patikrinimai, taikomi JAV armijos apsirūpinimo bandymuose. „Dell Latitude 5490“ atsparus vibracijoms. Jei dėl neatidaus elgesio jis nukrenta, to pasekmės neturėtų būti juntamos. Dulkės ir smėlis šio modelio nešiojamajam kompiuteriui taip pat nekenkia. Kompiuterio darbas patikrintas ir -29 °C, ir +60 °C temperatūroje ir tai visiškai netrikdo jo veiklos.

“Dell Latitude 5490” yra naujosios – aštuntosios – kartos Intel Core procesorius su jau įdiegta „Windows 10 Pro“ operacine sistema, 8 GB operatyviąja atmintimi ir 256 GB SSD. “Laptop Mag” bandymas parodė, kad atidarius 15 “Google Chrome” langų vienu metu ir fone įjungus “Youtube” vaizdo įrašą, galima dirbti tiesiogiai su „Google“ dokumentais be trikdžių ir pertraukų. Tokių duomenų, kurių dydis yra vienas DVD diskas, kopijavimas įvyksta per 19 sekundžių.

Kompiuteris sveria 1,71 kg. “Dell Latitude 5490” 14 colių ekrano modelio plotis yra 33,34 cm, aukštis – 22,89 cm, gylis – 2,03 cm.


Visi prisijungimo lizdai padalyti į tris dalis ir yra dešinėje, kairėje bei nugarinėje kompiuterio pusėje. “Dell Latitude 5490” turi HDMI lizdą, vietą SIM kortelei ir trečiosios kartos bei C tipo USB jungtį. Žinoma, galima prijungti ir didesnį ekraną, taip pat nuskaityti lustinės kortelės bei SD atminties kortelės duomenis. Yra galimybė prijungti ir seno tipo projekcijų įrangą, naudojant VGA jungtį.
Navigacijos galimybės tokios pat, kaip ir įprasta „Dell“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Liečiamojo padelio, kuriuo valdomas pelės judėjimas, spustelėti negalima, tačiau dešinysis ir kairysis klavišai yra dviejose vietose – po padeliu ir po klaviatūros paskutiniąja eilute. “Laptop Mag” vertinimu tiksliai judėti galima ir naudojantis guminiu mygtuku, esančiu klaviatūros viduryje. Liečiamąjį padelį galima naudoti dviejų pirštų prisilietimu, taip pat ir įprastais “Windows 10” operacinės sistemos navigacijos veiksmais.
Apžvalgininkas “Notebookcheck“ pabrėžia keletą “Dell Latitude 5490“ saugos galimybių, dėl kurių jis puikiai tinka įmonėms ir darbuotojams. Norint pasiekti kompiuteryje esančią informaciją, galima rinktis vieną iš daugelio galimybių – infraraudonųjų spindulių tinklo kamerą “Windows Hello“ veidui atpažinti, pirštų atspaudų skaitytuvą ar lustinių kortelių skaitytuvą, kuriuos naudoja daugelis įmonių. Kompiuteryje yra “FIPS 140-2 TPM 2.0“ mikroschema jautriai informacijai saugoti. Tai reiškia, kad užtikrinamas informacijos šifravimas. Įdomu tai, kad kompiuterio informacija yra apsaugota net tada, kai jis prijungtas prie išorinių įrenginių, kurie patys šifruoja informaciją, ar net viešų informacijos laikymo debesų. Duomenų nepažeidžiamumą užtikrina programa “Dell Data Protection | Protected Workspace“.

Norėdamas išvengti netikėtų nemalonumų “Dell“ servisas daro viską, kas įmanoma, kad apribotų šių situacijų susidarymą. Standartiškai užtikrinama trejų metų garantija ir kaip įmanoma greitesnė reakcija į pranešimus apie technines problemas. Tau nereikės vykti į servisą – servisas pats atvyks pas tave jau kitą dieną! Lietuvoje taip pat. Jei įrenginio negalima pataisyti vietoje, jis gabenamas į garantinį servisą.

Už nedidelį vienkartinį mokestį prisijungus prie programos “ProSupport“ suteikiama galimybė gauti proaktyvią investicijų ir verslo apsaugą ir paramą. Kiekvienas kompiuteris automatiškai prižiūrimas ir klientas gauna pranešimą apie kritinių veiklos trikdžių galimybę, pavyzdžiui, jei kyla pavojus kietojo disko veiklai. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę galima susisiekti su profesionalais iš “Dell“ serviso centro (anglų ir rusų kalba), kurie padės išspręsti kilusius nesusipratimus dirbant kompiuteriu ir programine įranga, taip pat trečiųjų pusių programomis.

ELKO – autorizuotas Dell EMC platintojas Lietuvoje
Norint sužinoti daugiau, susisiekite su mūsų ofisu Latvijoje, Lietuvoje arba Estijoje.