Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

Nešiojamos „EcoFlow“ elektrinės - jokių dujų, jokio triukšmo, jokios specialios priežiūros

EcoFlow_power_stations_portable_wholesale
Pristatome „EcoFlow“ - inovatyviausią pasaulyje ekologišką energijos sprendimą. Galima didmeninė prekyba ELKO Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Slovėnijoje ir Lenkijoje.
„EcoFlow“ siūlo įvairius modelius ir pajėgumus (RIVER, DELTA) bei greičiausią įkraunamąją technologiją. Įkraukite nuo 0 iki 80% mažiau nei per 1 valandą. Puikus sprendimas namų ūkiams nutrūkus tiesioginiam elektros tiekimui arba tiesiog tose vietose, kur elektros energija yra ribota. Daugiau nei 41,8 milijono klientų visame pasaulyje naudoja „EcoFlow“ tiek darbui, tiek laisvalaikiui, tiek nuotykiams gamtoje. Puikus dizainas, saugus ir tylus, nulinės emisijos energijos šaltinis tiek patalpose, tiek lauke.

Jau prekyboje klientams Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Slovėnijoje ir Lenkijoje. Tikimės plėsti platinimą ir į kitas šalis.
EcoFlow-logo
About EcoFlow

„EcoFlow Tech“ yra revoliucinė mobiliosios energijos bendrovė, išradusi pasaulinę energijos prieigą. „EcoFlow“, kaip pramonėje pirmaujančių, išmanių ir galingų mobiliųjų energijos produktų kūrėjų misija yra panaudoti naujas technologijas, skatinančias įtrauktį ir padedančias pakelti gyvenimo lygį tose pasaulio vietose, kuriose energijos trūkumas stabdo ekonomikos augimą ir vystymąsi.
Privati ​​tarptautinė bendrovė „EcoFlow Tech“ turi biurus San Franciske, Kalifornijoje ir Šendžene, Kinijoje. Apsilankykite www.ecoflow.com ir sužinokite daugiau apie jo produktus.
  1. Naujienos
  2. Nešiojamos „EcoFlow“ elektrinės - jokių dujų, jokio triukšmo, jokios specialios priežiūros