Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

Jau birželį ELKO Group sandėlis persikelia šalia Rygos oro uosto

nakts_Post_1536649419637
Nuo birželio mėnesio ELKO Group, didžiausios IT produktų, buitinės elektronikos ir sprendimų platintojos Baltijos šalyse, sandėlis bus perkeltas šalia oro uosto verslo parko „Airport Park“. Bendrovė pasirašė sutartį su verslo parkų kūrėju „Piche“ daugiau nei 7000 kvadratinių metrų sandėliavimo patalpoms nuomoti.
Jau buvo pranešta, kad pavasarį, šalia Rygos oro uosto, bus atidarytas naujas, novatoriškas verslo parkas, kurio bendras plotas yra 23 000 m2. Paskutinės „Airport Park“ patalpos yra išnuomotos vienai iš didžiausių bendrovių ELKO Group. Šio sandorio dėka „Airport Park“ patalpos yra pilnai užpildytos.

ELKO Group kad Latvijos sandėlio patalpos iki šiol buvo išsidėsčiusios per keletą atskirų sandėlių, tačiau ateityje bus apjungtos į vieną vietą. Naujos patalpos bus efektyvesnės, modernesnės ir užtikrins aukščiausios kokybės darbo sąlygas.
Augant ir plėtojant verslo apimtis Baltijos regione, šiuo metu dirbame su keliais sandėliais skirtingose vietose. Dėl to vidaus procesai tampa sudėtingesni, brangesni ir lėtesni. Perėjimas prie šiuolaikiško ir aukštos kokybės sandėlio yra logiškas žingsnis siekiant pagerinti paslaugas ir patenkinti augančius verslo apimties reikalavimus ateinančiais metais.
Mārtiņš Pavlovskis Baltijos šalių produktų ir prekybos direktorius
Džiaugiamės, kad sėkmingiausios ir didžiausios Latvijos įmonės pasirenka „Airport Park“. Akivaizdu, kad aplinkinė infrastruktūra labai naudinga įmonėms, kurios verčiasi didmenine prekyba. Taip pat reikėtų paminėti, kad itin didelė paklausa patalpų nuomai įrodo, kad Latvijoje trūksta kokybiškos ir modernios pramoninės erdvės.
Pēteris Senkāns UAB Piche valdybos pirmininkas
ELKO Grupa, įkurta 1993 metais, šiuo metu yra didžiausia IT produktų, namų elektronikos ir sprendimų platintoja Vidurio ir Rytų Europoje Baltijos šalyse. Įmonė siūlo savo paslaugas daugiau nei 30 Europos ir Centrinės Azijos šalių mažmenininkams, techninės įrangos gamintojams ir kitoms įmonėms. Bendrovės apyvarta 2017 m. siekė 1,6 mlrd. JAV dolerių (1,4 mlrd. Eurų).

SIA „Piche“ buvo įregistruota 2005 m. ir netolimoje ateityje planuoja plėtoti dar keletą verslo parkų netoli oro uosto, kurio bendras plotas yra 50 000 m2.
  1. naujienos
  2. Jau birželį ELKO Group sandėlis persikelia šalia Rygos oro uosto