Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

Pirmoji regione ROIDMI belaidžių dulkių siurblių platintoja

roidmi_title
ROIDMI yra belaidžių dulkių siurblių pramonės lyderė Kinijoje dėl inovacijų, dizaino ir geriausių klasėje rezultatų. ELKO tapo išskirtine platintoja Baltijos šalyse, Slovėnijoje, Rumunijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.
ROIDMI yra „Xiaomi Ecosystem Partner“ 3 geriausiųjų sąraše. Strateginis dėmesys tyrimams ir plėtrai (T ir P) bei paprastos projektavimo filosofijos siekimas išskiria ROIDMI gaminius iš kitų prekės ženklų. Turėdama šešis tarptautinius apdovanojimus už dizainą ir daugiau nei 100 patentų, ROIDMI pristato naujoves ir savybes, skirtas lengviau valyti dulkių siurblį.
Roidmi_awards
Dulkių siurblys yra labai seniai sukurtas gaminys. Tobulėjant naujai technologijai, belaidis siurblys, be abejo, yra dulkių siurblių ateities tendencija.
JOHN-WANG_CEO_Roidmi_resize
„Mums labai didelė garbė ir malonu bendradarbiauti su galinga partnere – ELKO CEE ir NVS šalyse, kurios ROIDMI yra labai svarbios rinkos. ROIDMI yra vienas profesionaliausių belaidžių dulkių siurblių prekių ženklų, kurio gaminiai yra parduodami daugiau nei 60 šalių. Esame tikri, kad žmonės visame pasaulyje mėgtų ROIDMI dulkių siurblius ir jie pelnytų aukštą reputaciją. Remdamasi galingomis T ir P technologijos galimybėmis, artimiausiu metu ROIDMI pristatys vis daugiau modelių“,
ROIDMI generalinis direktorius.
Visas ROIDMI belaidžių dulkių siurblių asortimentas pasižymi šiomis savybėmis: klasikinės spalvos, didelė 270º rankena ir lengva konstrukcija.

ROIDMI gaminius didmeninėje prekyboje galima įsigyti tik ELKO Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Slovėnijoje, Rumunijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.
Apie „Roidmi“

ROIDMI projektuoja, kuria ir gamina aukštos kokybės valymo gaminius, skirtus pasauliniams vartotojams. Bendrovė buvo įsteigta 2015 m. pradžioje ir sulaukė investicijų iš „Xiaomi“, „Shunwei“ ir „Haiquan Fund“.

Būdama „Xiaomi Ecosystem Company“, ROIDMI jau tapo pasauliniu prekės ženklu, veikiančiu 60 užjūrio teritorijų, įskaitant JAV, JK, Europą ir Japoniją.

https://www.roidmi.com/en/

Apie „ELKO Group“

ELKO grupė yra viena didžiausių regione IT ir plataus vartojimo elektronikos gaminių bei sprendimų platintojų, atstovaujanti 400 IT gamintojų. Įmonė teikia platų produktų ir paslaugų asortimentą daugiau nei 10 000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integruotojų ir įvairių sektorių įmonėms daugiau nei 30 šalių visoje Europoje ir Centrinėje Azijoje. Grupės apyvarta 2018 m. sudarė 1768 mln. USD (1497 mln. EUR).
  1. Naujienos
  2. Pirmoji regione ROIDMI belaidžių dulkių siurblių platintoja