Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

Rekordas: ELKO grupės apyvarta viršija 2 mlrd. USD

Record_ELKO_USD2billion
Didėjanti skaitmenizacija, kuri sustiprėjo pandemijos laikotarpiu, padidino IT ir buitinės technikos pardavimus, todėl ELKO Group veiklos finansiniai, sausio – lapkričio mėnesio, duomenys rodo rekordinę, 2 milijardų JAV dolerių, apyvartą.
kurios apyvarta viršijo 1 milijardo JAV dolerių ribą. Šiemet, prasidėjus intensyviausiam metų sezonui, grupė jau pasiekė 2 milijardų ribą.

"Praėjusių metų pabaigoje mes pripažinome, kad buvo labai ambicinga siekti daugiau nei 2 milijardų. Šių metų pradžioje, kai buvo sutrikdytos beveik visos tiekimo grandinės ir kilo daug neaiškumų, ypač Rusijoje, mes buvome pasirengę patirti didelių nuostolių, tačiau rezultatai įvykiai nustebino daugelį. Verslas ir pramonės atstovai buvo priversti skaitmenizuotis. Laiko, darbo leidimas namuose padidino produktų paklausą, kurių, krizės metu, paprastai nėra tarp pagrindinių žmonių poreikių. "Tai yra pirmoji krizė, kurioje esame palankioje padėtyje" , - komentuoja ELKO grupės generalinis direktorius Svens Dinsdorfs.
Tai yra pirmoji krizė, kurioje esame palankioje padėtyje
Svens Dinsdorfs
Visos rinkos augo be išimties. Bendra apyvarta yra 30% didesnė nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Didžiausia staigmena yra Švedija, kur apyvarta išaugo 143%.

Objektyviai vertinant, rinka rodo tam tikrų produktų grupių deficitą, pavyzdžiui, asmeninių kompiuterių segmente. Gamybos pajėgumų sutrikimai ir tiekimo sunkumai, kuriuos sukėlė pandemija, apsunkino netikėtai didelę paklausą. Siuntos vėluoja, dėl jų patiriame didesnę konkurenciją. Jei gebėjimas užtikrinti aktyvų prekių judėjimą, užkertant kelią greitai senstančioms technologijoms stagnuotis sandėliuose, anksčiau buvo pagrindinis IT didmenininkų iššūkis, senų atsargų nebėra. Produktų šiuo metu trūkta.

"Sunku valdyti didelio masto ir spartų augimą, tačiau mes nesame naivūs ir suprantame, kad tokie augimo laikotarpiai nesitęs amžinai. Rinka bus prisotinta, sulėtės ir mes turime sugebėti tai pastebėti laiku. Kiekvienam laikotarpiui reikalinga sava taktika. Net metų pradžioje, kai atrodė, kad viskas aplink mus griūva, buvo svarbu nesustoti ir ateitį išlaikyti perspektyvoje. Krizės ateina ir praeina, tai nėra pirmas ar paskutinis kartas, jei mes tai laikome natūralaus ciklo dalimi. Aišku tik viena - mes neturime sustoti “, - sako Dinsdorfs.
  1. Naujienos
  2. Rekordas: ELKO grupės apyvarta viršija 2 mlrd. USD