„Soundvision Technologies“ kartu su ELKO plečia savo augimą Europos rinkoje

TruAudio_VSSL_audiosystems
„Soundvision Technologies“ - motininė „TruAudio“ ir ,,VSSL'' įmonė. Tarptautinė, aukštos kokybės garso sprendimų lyderė. Įmonės atstovai pranešė apie produktų platinimo partnerystės su ELKO sudarymą, siekiant plėsti veiklą Europos rinkoje.
„TruAudio“ ir VSSL teikia pasaulinio lygio profesionalius garso sprendimus. Sukurti JAV, šie sprendimai užtikrina aukščiausio lygio namų ir komercinės paskirties garso sprendimų naudojimo patirtį. „Soundvision“ partnerystės su ELKO tikslas – pasinaudoti platinimo partnerio ryšiais, įspūdingais mokymų ir palaikymo modeliais teikiant pramonėje pirmaujančius produktus, kurie yra ne tik unikalūs ir lengvai naudojami, bet ir tinkamai įkainoti.

„Mus visada žavėjo ELKO į klientus orientuotas požiūris ir puikus daiktų interneto (DI) išmanymas“, – pasakoja „Soundvision“ prezidentas Bryan Garner. „Džiaugiamės mūsų nauja partneryste ir matome ELKO galią Europos rinkoje kaip didelį privalumą dar labiau plečiant „TruAudio“ ir VSSL prekės ženklus.“

„TruAudio“ ir VSSL prekės ženklai yra puikus mūsų pastangų plėsti garso sprendimų platinimą papildymas. „TruAudio“ ir VSSL garso produktai išsiskiria savo aukšta kokybe, pritaikymo galimybėmis ir klientams suprantamu įrengimu. Mūsų klientai, vietiniai garso sistemų integruotojai, tikrai gaus naudos iš šios naujos partnerystės, kadangi puikus garsas taps pasiekiamesnis“, – ELKO pridėtinės vertės platinimo, verslo vystymo vadybininkas Jurijs Kovzels.

„TruAudio“

„TruAudio“ projektuoja ir gamina aukščiausios garso kokybės produktus : namų sistemas, žemų dažnių garsiakalbius ir stiprintuvus. Išsamūs garso sprendimai, pritaikomi įvairiose srityse – namuose, biuruose, sporto salėse, viešbučiuose, sveikatos priežiūros įstaigose, kavinėse ir kitur – tiek patalpose, tiek lauke. Galima rinkti neriboto ilgio, gylio ar spalvos produktus. Suteikiama viso gyvenimo garantija.

Žiūrėk vaizdo įrašą, pasisemk įkvėpimo ir gauk patarimų apie garso sistemų projektavimą bei planavimą patalpose:

VSSL

VSSL yra aukštos kokybės namų garso sistema, skirta garsiakalbiams montuojamiems į lubas. Išmanieji daugiafunkciai VSSL stiprintuvai reguliuoja visų lubose įmontuotų garsiakalbių veikimą. Paprasta naudoti. „Native Streaming“ funkcijos pagalba garsiakalbius galima prijungti prie „Google Home“, „Apple Airplay“ ir „Spotify Connect“ ir kitų populiarių programėlių.
Apie „Soundvision Technologies“

,,Soundvision Technologies“ gamina aukščiausios kokybės garso produktus. Įmonė įsikūrusi Hurricane mieste Jutoje. Pagrindiniai produktų platinimo regionai yra Olandijoje, Atlantoje ir Gruzijoje. „Sound Vision“ pirmauja garso inovacijų srityje dėl nuolatinių naujovių, garsiakalbių dizaino bei raiškos. Nuo įsikūrimo (1999 m.) įmonė tiki, kad kiekvienas asmuo turi girdėti garsą taip, kaip jis sukurtas.

www.truaudio.com
  1. Naujienos
  2. „Soundvision Technologies“ kartu su ELKO plečia savo augimą Europos rinkoje