Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku

Vadybos komandų pokyčiai ELKO įmonių grupės būstinėse ir Baltijos pardavimų biure

Martins-Pavlovskis_Andrejs-Gavrilovs
Šių metų rudenį ELKO įmonių grupės būstinių ir Baltijos pardavimų biuro vadybos komandų laukia pokyčiai. Jie pažymės naują plėtros fazę, simbolizuojančią dar didesnį susitelkimą į įmonių grupės augimą.
ELKO įmonių grupės generalinis direktorius Svenas Dinsdorfas šiuos pokyčius aiškina taip: „Mes dirbome ties procesų optimizavimu visus metus – peržiūrėjome funkcijas ir išlaidas norėdami padidinti veiklos efektyvumą bei pagerinti bendradarbiavimą su mūsų pardavimų biurais visose 11 šalių. „ELKO” visada nusistatydavo ambicingus tikslus, kurių negalėtumėte pasiekti stovėdami vietoje. Mes didžiuojamės mums pasitikėjimą rodančių, siekiančių tobulėti ir atsakomybę nebijančių prisiminti darbuotojų tobulėjimu siekiant mūsų įmonės plėtros.”
Nuo spalio 1 dienos dabartinis Baltijos šalių pardavimų biuro direktorius, Martinas Pavlovskis prisijungs prie ELKO įmonių grupės būstinių vadybos komandos kaip regiono direktorius. Jis koordinuos, skatins ir organizuos bendradarbiavimą tarp būstinių ir pardavimų biurų. Pavlovskis buvo Baltijos šalių pardavimų biuro vadovu trejus metus. Jis vystė sėkmingą pardavimų strategiją Baltijos šalyse ir Lenkijoje bei gerino santykius su klientais. Jis taip pat reikšmingai prisidėjo prie verslo plėtros strategijos Rumunijoje ir Ukrainoje bei svariai įsitraukė į būstinių sprendimų priėmimą ir vykdymą.
Pavlovskio pareigas perims Andrejus Gavrilovas, dabartinis Baltijos šalių pardavimų direktorius. Gavrilovas dirbo ELKO įmonių grupėje nuo 2009 metų ir savo profesionalumu jau spėjo įrodyti turįs puikius lyderystės įgūdžius. Jis subūrė stiprią pardavimų komandą, pristatė inovatyvius pardavimų ir darbuotojų vadybos būdus bei išvystė į klientą orientuotus pardavimų procesus Baltijos šalyse.
Mūsų vadybos komandoje ir įvairių skyrių vadybose dirba aukštą kvalifikaciją turintys ir motyvuoti specialistai. Tikime, kad Martino patirtis ir sėkmė jam pasitarnaus kaip puikus pagrindas jo naujų įsipareigojimų įvykdymui bei paskatins geresnį bendradarbiavimą įmonių grupėje. Labai pasitikime Andrejumi suteikę jam šias pareigas– jo patirtis padės užtikrinti kryptingą Baltijos šalių pardavimų biuro plėtrą.
Svenas Dinsdorfas ELKO įmonių grupės generalinis direktorius
Apie ELKO įmonių grupę

ELKO įmonių grupė yra viena didžiausių informacinių technologijų ir buitinės elektronikos produktų bei sprendimų platintojų regione. Bendrovė teikia gausų produktų ir prekių asortimentą daugiau nei 10000 mažmenininkų, vietinių kompiuterių gamintojų, sistemų integravimo specialistų, kurie dirba įvairiems sektoriams priklausančioms įmonėms daugiau nei 30 Europos ir Vidurio Azijos šalių. 2018 metais įmonių grupės pelnas siekė 1, 768 milijono JAV dolerių (1, 497 milijono eurų).
  1. Naujienos
  2. Vadybos komandų pokyčiai ELKO įmonių grupės būstinėse ir Baltijos pardavimų biure